Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Mux budíky do 1999

Stuchy

Recommended Posts

Nejde o konektory na budikach. Ale o celkove schema zapojeni elektriky v aute. Na vse jsou pouzite prevazne jine packy, jine odpory v nich. Jsem si uplne jist ze nejsi schopen udelat nic jineho nez vymenit celou elktriku v aute coz je dosti neekonimicke a casove narocne s nulovim vysledkem. Jednodusi je si koupit novejsi auto....

;)

Nejde o konektory na budikach. Ale o celkove schema zapojeni elektriky v aute. Na vse jsou pouzite prevazne jine packy, jine odpory v nich. Jsem si uplne jist ze nejsi schopen udelat nic jineho nez vymenit celou elktriku v aute coz je dosti neekonimicke a casove narocne s nulovim vysledkem. Jednodusi je si koupit novejsi auto....

;)

A to nejde o konektory ked ich nemas kde dat a jeden ti ostane:myslim

takže sehnat budíky se 2 konektory jde i o ty bílé do 406

alebo kupit polepi budiku tusim su na aukru:super

no folii měnit nechci to není ono a origo chromový rámečky taky nedocílím a aluramecky.cz se mi nelíbí :blicismajlik

takže sehnat budíky se 2 konektory jde i o ty bílé do 406

alebo kupit polepi budiku tusim su na aukru:super

no folii měnit nechci to není ono a origo chromový rámečky taky nedocílím a aluramecky.cz se mi nelíbí :blicismajlik

tak jedine zhanat origo:super

su aj budiky z mux ktore maju 2 konektory ako medzy model, ked som dal budiky z mux ale do rv 2002 vsetko fungovalo akurat rucicka budikou blbla skoro stale mi ukazovalo ze mam pol nadrze,cize nema zmysel to davat, co som pisal je pravda a mam to vyskusane,cize podobne komentare ze neexistuje ze bby to fungovalo,nepiste!

a este ked chces menit musis kupit ked mas diezel tak z diezlaka,ja mam benzin a dal som z diezlaka nesedeli mi otacky motora a ked budes menit zmenia sa ti ti kilometre a ked nahodou zblbne bsi budes tam mat 9999999km potom musis programovat eeprom an km ake si mal,hovorim z vlastnej skusenosti ja som sa trapil stym asi 6mesiacov kym som to dal do kopy a aj vdaka tomuto foru,

su aj budiky z mux ktore maju 2 konektory ako medzy model, ked som dal budiky z mux ale do rv 2002 vsetko fungovalo akurat rucicka budikou blbla skoro stale mi ukazovalo ze mam pol nadrze,cize nema zmysel to davat, co som pisal je pravda a mam to vyskusane,cize podobne komentare ze neexistuje ze bby to fungovalo,nepiste!

a este ked chces menit musis kupit ked mas diezel tak z diezlaka,ja mam benzin a dal som z diezlaka nesedeli mi otacky motora a ked budes menit zmenia sa ti ti kilometre a ked nahodou zblbne bsi budes tam mat 9999999km potom musis programovat eeprom an km ake si mal,hovorim z vlastnej skusenosti ja som sa trapil stym asi 6mesiacov kym som to dal do kopy a aj vdaka tomuto foru,

takže jediní cesta je shánět bílé budíky se 2 konektory vím že to musí být nafta a mám najeto jenom 140 000 Km poctivých takže potom budu muset přes diag nahrát správné kilometry ;)

nooo tie tvoje km budes nahravat veeeelmi tazko,lebo ked das budiky ktore maju 300 000km tak tie km sa zapisu do bsi a cez diag to neurobis, ja mam doma upravene budiky ze ked vlozim do 406 priklad mojej nabehnu mi 9999999km co znamena ze je akoze vyskratovana pamet bsi ktora si vobec nebude pamet km,kazde zapneutie zapalovanie sa daju budiky do 999999km ja som sebe to robil tak,ze budiky upravene som dal do auta (osalila sa bsi) druhe funkcne budiky som rozobral vybpajkoval eeprom urobil specialny plosak na eeprom zapol program teraz si nepametam ako sa vola a zadavalo som cisla je to velka tabudlka ktora sa sklada od 0 d 9 a pritom tam idu aj pismena,cize tebe by trebalo vybrat otvorit program a nahrat tvoje data eepromu do pc a potom tie data urobit zalohu a nahrat tie data do druheho eepromu ktory bude v kupenych budikoch a tym padom by si mal obe budiky plne funkcne ja som to robil pre seba nie koly stacaniu km ale koly tomu ze som mal problem z budikmy a za druhe bola vymena motora a aby mi sedeli km podla motora,toto sa da urobit na kazdej 406 r,v 99 az do 2001 po mux ak chces posli mi email a ti poslem schemy zapojenia plosaku,ake trafo ti treba a aj nazov programu,stravil som nad tym vela hodin(net) ale funuguje vsetko uz asi rok, daju sa naprogramovat aj budiky z mux aleeee nerobil som to lebo uz som nechcel osalit celkom bsi lebo mam doma pekne budky 5 ciferniky aj telota oleja a chrom ramcek ale tam bol stale problem z benzinom a neviem koly na eeprom, prepac za esej ,ale je toho vela ak to treba vysvetlit cez net,