Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESP - Závada komunikace s počítačem řízení motoru


Ku8icek

Recommended Posts

Ja som si dojazdy aktivoval cez dia ale funguju len predne dve. Zadne okna sa totiz ani zvnutra auta sekvencne nevytiahnu.. Nezistil som vobec preco ale bude to asi chyba v elektrike.. Robil som aj test cez diagnostiku, stlacil som druhu polohu na vytiahnutie zadneho okna, elektronika hlasila sekvencne vytiahnutie ale akonahle som cudlik pustil tak okno zastavilo.. Takze neviem.. Jedine skusit dorobit nejaky modul na dotah na zadne okna.. Ale predne idu vpohode aktivovat ;) Ale viacmenej je to takto dost zbytocne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Ku8bicek - tož jakpak to dopadlo? Ustaly po seřízení LPG problémy s chybou ESP/ASR?

Ahoj.... :papa po rozebrání konektorů a prostříkání, to pak blblo, druhý den, vše v pohodě (nevím, zda to nějak \"uschlo\") :-D... pak ještě seřízení toho LPG a zatím je snad vše jak má být... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož tak - já mám LPG asi 10 dní, a mám naprosto stejné problémy jako jsi měl Ty. Svítí kontrolka motoru a k tomu občas svítí ESP/ASR. Volal jsem do firmy, kde montovali LPG. Tam mě uklidnili, že je to normální, že se to při první servisní prohlídce seřídí a vše bude v pořádku. Tak pak písnu, co a jak. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož tak - já mám LPG asi 10 dní, a mám naprosto stejné problémy jako jsi měl Ty. Svítí kontrolka motoru a k tomu občas svítí ESP/ASR. Volal jsem do firmy, kde montovali LPG. Tam mě uklidnili, že je to normální, že se to při první servisní prohlídce seřídí a vše bude v pořádku. Tak pak písnu, co a jak. ;-)

Jj kontrolka DIA ti po připojení na PC bude vypisovat chybu bohatosti směsi... :-) to ti seřídí přes DIA LPG tam kde ti to tam dávali... ;) už mi to seřizovali 3x teď momentálně to jede na plyn stejně jako na benzin... jen na volnoběh mám malinko problém... ne vždy, ale občas mi po jízdě na LPG když někam dojedu (křižovatka, parkoviště apod.) a mám auto na volnoběh, začnou otáčky poletovat malinko nahoru a dolů... :-) ale už jsme alespoň odstranili chcípání... :-) kdyby něco, napiš - třeba ti s LPG poradím, i když toho zas tak moc nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož mě to zatím na LPG běží moc pěkně, nepoznám rozdíl od benzínu, otáčky nekolísají, motor nechcípe, přepnutí mezi LPG a benzínem nepoznám. Tak snad to vydrží. ESP-ASR se už dva dny nerosvítilo.

Překvapilo mě, že palubní počítač po přepnutí na LPG ukazuje aktuální a průměrnou spotřebu vyžší než na benzín, přesně podle měření dotankováním. Všude jsem četl, že to lidem ukazuje spotřebu, jako když jedou na benzín. Jak to ukazuje Tobě?

[upravil dne 5/7/11 22:15 dvorrom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož mě to zatím na LPG běží moc pěkně, nepoznám rozdíl od benzínu, otáčky nekolísají, motor nechcípe, přepnutí mezi LPG a benzínem nepoznám. Tak snad to vydrží. ESP-ASR se už dva dny nerosvítilo.

Překvapilo mě, že palubní počítač po přepnutí na LPG ukazuje aktuální a průměrnou spotřebu vyžší než na benzín, přesně podle měření dotankováním. Všude jsem četl, že to lidem ukazuje spotřebu, jako když jedou na benzín. Jak to ukazuje Tobě?

[upravil dne 5/7/11 22:15 dvorrom]

Spotřebou dle PP se moc neřídím... jsem leml, a vždy si vzpomenu na vynulování po ujetí několik desítek km... :-) takže ohledně tohoto nemůžu posoudit... :bojim ale v předešlém P407 mi to nikdy moc nesedělo... tak bych tomu asi stejně nevěřil... výpočet v reálu je lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Guest Malinkej88

Ahoj, našel jsem tuhle nit a chtěl jsem se podělit o své problémy. Svítí mi stejná chyba a hláška na dia, pouze s tím že to není přechodná závada, ale trvalá. Chyba naskočí hned po nastartování, podle toho a té dia si tedy myslím, že to asi nebude jenom kontaktem. Poraďte prosím, kde a po čem mám začít pátrat. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...
  • O 1 rok později...
V 13. 6. 2011 at 20:59, straki007 napsal:

Predpokladam ze nic.

Chce to opet na diag a podivat se na konfiguraci jednotky esp jestli tam sedi parametr\"tip motoru\"

Neni taky nahodou zavada v jednotce motoru o krouticim momentu???

Ahoj mám to jak píšeš o kroutícím momentu tak kde je zakopanej pes.

20230407_093110.jpg

20230407_092555.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...