Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pokazeny klima kompresor


palo406

Recommended Posts

Zdravim.Potreboval by som pomoc.Vcera mi odisiel klima kompresor a pritom bol naplneny tak ako mal byt.Plnil mi to pred tyzdnom kamarat ktory pracuje v servise,A moja otazka znie či sa ten kompresor da nejako obist aby som mohol dalej jazdit na aute,alebo ci nahodou neviete o nejakom kompresore co by mi presne pasoval na 406 2.0 benzin 97kw rok 1996 je tam digitalna klima a kompresor je tam SANDEN SD7V16 1106. viem ze to patri do sekcie 406 ale tam sa mi neda dostat tento prispevok neviem preco. dakujem za pomoc

[upravil dne 23/5/11 18:44 palo406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ked je zadrety a el.mag. spojka je odpojena, tak sa kompresor netoci, vtedy sa toci iba ta volnobezka. Robi to neaku sarapatu, ked mas nastartovane auto a vypnutu klimu? Ak najdes sd7v16, tak to ti pasuje. To 1106 je asi iba modelove cislo, napr. v peugeote to ma 1106 a taky isty sa mohol dat do citroena a tam to stvorcislie bude ine. Rozdiel bude max. iba v koncovke, ktoru prehodis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podstatny je model aj typ, t.j. cele cislo, pred mesiacom a kusok som to absolvoval, sandenov je namraky ale treba konkretny model co mas v aute. Ked budes mat stasiastie da sa dohodnut s predavajucim ze ti da aj zaruku na funkcnost ze kompresor je OK. mne sa podarilo kupit pouzivany za 100e a v peug. za new chceli za 860ojoro. auu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy22 Dali ti tam i správné množství oleje a jestli vůbec nějaký? Když se ti to zadřelo tak rychle po doplnění, tak to může být i jejich chyba. Co ti na to kamarád řekl?

Je tam 10cc oleja,700g chladiva,farbivo podla listku co mi vytlacil.Kamos hovoril ked to doplnil ze ked spusti kompresor tak sa tam nezvysuje vobec tlak,ze bude asi kompresor zly.Doplnal mi to tri krat a stale sa tam nezvysoval tlak.Kamaratou si poznam dobre a viem komu mam dat nieco urobyt a komu nie. PS:Nezobral si odomna ani euro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maximum

ale ked je zadrety a el.mag. spojka je odpojena, tak sa kompresor netoci, vtedy sa toci iba ta volnobezka. Robi to neaku sarapatu, ked mas nastartovane auto a vypnutu klimu? Ak najdes sd7v16, tak to ti pasuje. To 1106 je asi iba modelove cislo, napr. v peugeote to ma 1106 a taky isty sa mohol dat do citroena a tam to stvorcislie bude ine. Rozdiel bude max. iba v koncovke, ktoru prehodis.

predtym nez mi to zadrelo tak to malo sem tam divny zvuk ale len na chvilku.Teraz je to uz dobre ked je odpojena ta el.mag. spojka. Dakujem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MartinO

podstatny je model aj typ, t.j. cele cislo, pred mesiacom a kusok som to absolvoval, sandenov je namraky ale treba konkretny model co mas v aute. Ked budes mat stasiastie da sa dohodnut s predavajucim ze ti da aj zaruku na funkcnost ze kompresor je OK. mne sa podarilo kupit pouzivany za 100e a v peug. za new chceli za 860ojoro. auu

Ano sanderou je na mraky pozeral som ich na nete,ale bohuzial som nenasiel ten model 1106 ktory potrebujem.Ak zozenem nejaky tak by som sa chcel dohodnut ze nech mi da na neho zaruku ze je ok.momentalne si nemozem dovolit dat tolko za kompresor,tak skusam zohnat z ciech,predsalen tam pytaju omnoho menej love za ne.Bol som aj v byvalom peugeote u nas,a ani nevedeli ako sa odpoji kompresor aby som mohol dalej jazdit,no sikovny ludia tam robia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy22 Dali ti tam i správné množství oleje a jestli vůbec nějaký? Když se ti to zadřelo tak rychle po doplnění, tak to může být i jejich chyba. Co ti na to kamarád řekl?

Je tam 10cc oleja,700g chladiva,farbivo podla listku co mi vytlacil.Kamos hovoril ked to doplnil ze ked spusti kompresor tak sa tam nezvysuje vobec tlak,ze bude asi kompresor zly.Doplnal mi to tri krat a stale sa tam nezvysoval tlak.Kamaratou si poznam dobre a viem komu mam dat nieco urobyt a komu nie. PS:Nezobral si odomna ani euro

Já to mám všechno na gramy, tak nevím... Mám tam 700g chladiva a 20g oleje PAG100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak je to počítaný, ale plnili to na dvakrát. Prvně tam dali jen asi 300g chladiva + barvivo a zachvíli to vytáhnuli a bylo tam už asi o 100g chladiva míň. Tak možná je to 600+100?? Taky nevím kolik tam vleze, ale myslím že ta plnička měla v databázi něco kolem 580g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...