Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Barvy na 106 + LP dveře

PAJA106

Recommended Posts

Ahoj,

dnes jsem měli se slečnou bouračku, naštěstí oba ok, auto \"jen\" škráblé. Chyba na obou stranách, no není podstatné.

Kde se dá zjistit přesné označení barvy, co mám na autě. Jelikož už když jsem si nechal něco lakovat, tak tam měli asi 6 odstínů a ve výsledku stejně žádný neseděl, tak mi to museli namíchat a samozřejmě trochu jiná. Ale aspoň po celé ploše, ale tady bych to měl po celé délce a nevěřím, že by to do ztracena zvládli... Případně zda někdo neví, jestli se shodovala modrá metalíza co byla na XN, sketch i 1.4. Jelikož na netu jsem našel několikero dveří, v modré, ale nevím, zda je to úplně ta samá.

Dále jestli má cenu to nechat vyklepávat a lakovat, nebo rovnou vyměnit(na netu jsou dveře za 700)-je to škráblé po celé délce auta a dveře promáčklé, ale vysloveně jen estecicky, na funkčnost to vliv nemá.

Jinak nikomu nic není, ale žena z toho má trauma, asi už řidit nikdy nebude:(

Tak bohužel, u tlumiče mám pouze 6 místné číslo, které značí výrobu, ale 4-místné nic a u dveří mám akorát samolepku, jak hustit kola. Ale to, co by mohlo připomínat kód barvy, tak to tam není. Dokázal by to někdo vylušit z VINu??

VF31CCDZE51567901

U nás míchají barvy do sprejů a mají přímo na prodejně vzorník barev PEUGEOT takže jsem jí našel podle kodu a pro kontrolu jsme zašli k autu kde jsme zjistili že je to druhý pododstín protože je to trošku vybledlé nicméně mi to namíchal a sedí to supr no a od těch dob jen vezmu prázdnej sprej a podle štítku mi to namíchá už bez zbytečnýho hledání

Barvu Ti namíchají, dnes už je na lepších prodejnách i scaner. Metelíza se dá udělat \"do ztracena\" ale je to vyšší dívčí, lepší je stříknout celý díl (od hrany k hraně, liště a tak) to se pak ten případný rozdíl v odstínu rozhodí. Ale to není hlavně u metly na sprej ale na pistolku.

Jestli máš možnost koupit starší dveře v té samé barvě, tak to nemá cenu lakovat, tmel, metla, lak, ředidlo, tužidlo, nějaký ten brusný papír, no asi by těch 700 nestačilo.

Tak jako tak se to bude muset lakovat, jelikož to mám po celé délce auta. Dnes bylo auto na focení, tak snad zítra se dostanu k jednomu údajně šikovnému člověku, co dělá klempířinu a lakování. Tak uvidím jak se vyjádří, jestli ty dveře vůbec půjdou narovnat. U ostatních částí o tom nepochybuji, že půjdou.