Jump to content
  • Current Donation Goals

Co to je?

JaninaS

Recommended Posts

Janina: rok výroby?

Zprovoznit infra lze, ale je třeba koupit na vrakáči pár - přijímač do auta a vysílač do klíčku (aby tam vešel!!). Nevýhodou je, že máš jen jeden a při jakékoli poruše musíš zase koupit celý pár.

Rozumnější je dát tam dálkové ovládání nové, s montáží do 2000.

U te 309 ten prijimac vypada takto

post-12148-1410961748687_thumb.jpg

neslo by to vymenit?

A jeste jeden dotaz,nesviti prostredni srtopni sletlo pri otevrenych dverich,v jedne poloze sviti stale,ve druhe zhasne asi za 15minut :(

A jeste,mam take polubni pocitac nebo jen ten teplomer,to tlacitko na pacce steracu nic nedela :(

A ma jen dve polohy stropni svitilna nebo vlastne vsechny krom patych dveri,tam jsou polohy tri?Na nejakem rele se to neda poladit nebo ja tam mam nejakou zradu?Dost me to stve,kdyz tam vezu po tme nebo si to musim rozsvitit abych strcila klicek do zapalovani a pak to zhasnout.Jinak ve dverich ty cervene mi sviti.Pomooooc.

Mám jen dvě polohy vypnuté a zapnuté, ve dveřích mi osvětlení svítí jen pokud otevřu dveře. Pokud z auta vylezu a zamknu světla okamžitě zhasnou. Pokud nechám odemknuto, světla zhášejí zhruba po 10 vteřinách.

Tak jsem přemýšlel proč ti to zháší tak pozdě a došel jsem k názoru, že by to mohl být vadný spínač dveří. U mě pokud nechám dveře otevřené, tak mě osvětlení zhasne až po dlouhé době, neměřil jsem to, ale patnáct minut to je určitě. Takže u tebe by to mohlo být tím, že dveře zavřeš, ale spínač nereaguje a zhasne ti to až po nějáký době jako když máš dveře otevřené. Na nic jiného jsem nepřišel, ale myslím že to bude ono.

• 4 weeks later...

Odpojeno,spinac ve sloupku to nebyl :nevim

Ale mam dalsi dotaz,pomalu mi klesaji otacky na volnobeh,takze kdyz to rozjedu na 3 tis.otacek,preradim a poustim spojku,tak je tam jeste nejakych 2 tis.Kdyz radim hooodne pomalu,tak klesnou i na 1200,jinak na volnobeh mi drzi nekde okolo 900.Docela tim trpi spojka a myslim,ze i spotreba je vetsi.

post-12148-14109618284131_thumb.jpg

[upravil dne 29.6.2011 23:09 JaninaS]

• 5 months later...

neslo by to vymenit?

A jeste jeden dotaz,nesviti prostredni srtopni sletlo pri otevrenych dverich,v jedne poloze sviti stale,ve druhe zhasne asi za 15minut :(

A jeste,mam take polubni pocitac nebo jen ten teplomer,to tlacitko na pacce steracu nic nedela :(

pod tou bublinou na strope sa nachádza len infra príjmač, čiže tento bazmek na fotke je budto primac radioveho DO alebo nejaka jednotka ktora DO ovlada...

• 2 weeks later...

neslo by to vymenit?

pod tou bublinou na strope sa nachádza len infra príjmač, čiže tento bazmek na fotke je budto primac radioveho DO alebo nejaka jednotka ktora DO ovlada...

Nic uvnitr neni,mela jsem to rozebrane,je tam jen svazek kabilku,tudiz to uz neresim.