Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Praha a okoli (pátek)


Recommended Posts

A tak nemusíme přes nerátky ... v kostelci jenom doprava a pak přes Labe a vyjedeme za ovčárama. Tudy je lepší cesta, než starou bolku a ovčáry :myslim Navíc myslím, že ve starý bolce jsou semafory ... pokud už to nedodělali :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Most není otevřen. Sjet prostě na zápy (až k průmyslový pěkný tankodrom, ač ho trochu plácali) a přes náměstí v brandejse :myslim Pak už je cesta dobrá ... přes ovčáry jet nechci, jednou jsem tam vymetl díru (naproti kamion) a myslel jsem, že jsem tam nechal kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych Vás čistě teoreticky mohl potkat až za Mělníkem - jedu po D8 na Novou Ves, pak Mělník a camp - vše po kvalitních silnicích děr prostých (cestu z Brandýsa na Mělník znám a auto si umím zničit i jinak :P).

[upravil dne 25/5/2011 08:17 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Cernak Hornbach v rohu parkoviste ... cestu poresime .. z toho co tady ctu mi vychazi ze navigaci teda asi zapnu jen tak aby se nereklo ale pojedu za temi kdo se lip vyznaji .. tyhle semafory a uzavirky vubec nemam zmaknuty .. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...