Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Praha a okoli (pátek)


Recommended Posts

Tak jsem to vše přečetl a schrnul bych to asi tak.. většině vyhovuje 17-18h.. takže bych se srazil buď na černáku a jel zadem a nebo na ty OMV na začátku dálnice u Čakovic co jsem psal na začatku... osobně je mi to jedno..

ad rychlostní limity... není problem jen pomaleji ale nějak jsem zvyklej jezdit po dálnici cestovní rychlosti +/-130km/h a při předjíždění o něco vím.. ale neni problém jed vyhlídkovou rychlostí.. a pokud by se jelo zadem tam tím padem i pomaleji.

Takže asi se dohodnem na ty +/- 17:30-18hod na černáku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím na spotřebu pořád, jenom dneska jsem trojku vytočil přes 3000 :roll a tacho ukazoval přes 90 ... ale takové nálady moc často nemívám. (já vím, pro mnohé z Vás jsem jel ještě pomalu :D)

Bohužel tempomat nemám, ač já spořílek bych ho uvítal ;)

[upravil dne 23/5/11 19:25 MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne, mě ten čas vyhovuje a raději bych přes ten Brandýs vyhlídkově, přeci jedeme za zábavnou a ne lámat rychlostní rekordy. Taky je třeba brát ohled na ty s těma favoritama :D (nechci nikoho urazit, gronholme)

V pohodě, já jsem už zvyklý :D Jinak ta cesta přes Brandýs je mi taky sympatičtější ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohous: to bylo kecu, jak pojedes az v sobotu :D

pekne se nam to rysuje, impreza, favorit, honda, John vezme bawo a pezota abys pohledal :D. Videl bych to na 17:30, at tam zase nedorazime v sobotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lev tam bude v menšinu, to by byla divná kolona, tak to jedu sám :D

Taky jsem pro 17:30, protože dorazím nejdříve v 17:20 (přítulka v 17:00 končí v práci, neberu ji a hned se jede na ČM) a čekat tam 40 minut, zda ještě někdo, jakože nikdo, ne/dorazí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehrot to Milane tak se tam sejdem v tech pul a pockame na zbytek a pokecame ;) pulhodka nas nezabije ;) (hlavne ale vedet kdo teda vsechno ma dorazit.. uz jsem se v tom tady krapet ztratil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud pojedete na libeznice tak pokud mate dalnicni znamky tak radim sjet na libeznice az o sjezd dal nez je ten na Březiněves.

v patek tam jsou v libeznicich od březiněvse kolony a bacha u mekáče měří !!!! je tam 80 km/h až skoro k tomu sjezdu , v pondeli tam lital i svetle modry prassat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...