Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Praha a okoli (pátek)


Recommended Posts

tak brzdit jen motorem pred obci z 90 na 50 se mi nikdy nepovedlo, aniz bych nezdrzoval ostatni a sam se nebal o to, ze mi nekdo ustreli zadek :), to same na motorce :), tam to jde ale trva to docela dlouho a musim podrazovat, ale s coupe nebo s modrym bych musel jet kilometr, nez to spadne dolu :D

Stibto: pro to je dobry, kdyz ma organizator ty telefony :D

[upravil dne 22/5/2011 22:24 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Kokořín startovat z Čerňáku mi přijde poněkud uhozený - nebylo by lépe dát si scuka třeba na OMV na začátku D8 (u Čakovic) a Prahou proskákat každý sólo? Stejně se Vám nepodaří přes Prahu udržet formaci (semtamfóry, řidiči vkliňující se a opouštějící Vaší kolonu jistě udělají své) a bude to tudíž v pátek odpoledne poněkud složité.

Jen má rada, zařiďte se jak myslíte - máte řidičáky, tak jste jistě plnoletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to je taky pár set metrů, než to spadne dolů, nikdo si zatím nestěžoval (jenom mi samozřejmě nesvítí brzdovky) :D

Není problém podřazování z 100 na 15 /křižovatka a až na jedničku to nepouštím/, ale to už se blíži k půl kilometru :)

Stibto: nehroť to, na Scratche se čekat nebude, pokud to do času odjezdu nestihne. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne je krizeni u tesca v letnanech rozmlaceny a je tam objizdka, tudiz ocekavam kolony. Jako motorkari mi to je fuk, ale vy byste si tam mohli postat, takze navrhuju taky asi prvni pumpu na R8, osobne jsem puvodne myslel, ze pojedeme z cernaku smer stara boleslav, ovcary atd. nahoru, je to takova prijemnejsi cesta s vice zatackama a celkove se mi libi vic, ale to zalezi na vkusu kazdeho soudruha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Kokořín startovat z Čerňáku mi přijde poněkud uhozený - nebylo by lépe dát si scuka třeba na OMV na začátku D8 (u Čakovic) a Prahou proskákat každý sólo? Stejně se Vám nepodaří přes Prahu udržet formaci (semtamfóry, řidiči vkliňující se a opouštějící Vaší kolonu jistě udělají své) a bude to tudíž v pátek odpoledne poněkud složité.

Jen má rada, zařiďte se jak myslíte - máte řidičáky, tak jste jistě plnoletí.

joo na tom něco bude ale prvotní nápad vznikl proto že já jsem kus od Čerňáku a MilanF1 východ od Prahy tak se zdál Čerňák vhodný ;) To co popisuješ se nejsnáze řeší dodatečným \"přepočítávacím\" rychlým srazem právě někde za Prahou na 1. benzínce a šup do cíle už všichni pohromadě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl bych to na sraz na cernaku a supajdit smer brandejs, ale zalezi i na tom, v kolik skonci v praci zena, protoze bych vam nerad kecal do trasy, kterou treba ani nepojedu. Kdyz oba skoncime do dvou hodin, tak je asi blbost cekat na pul sestou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze se nam tady rysuji zatim dve skupiny ? .... jinak co se me osobne tyka ten Cernak to byl proste jak rikam prvni napad, da se to jeste nejak modifikovat nicmene ja jsem si uz vcera hodil cilovku do navigace takze pokud by se cokoliv zmenilo a potrebovali byste jet jinudy/jindy ja dorazim klido sam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...