Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení SPZ


PredyP

Recommended Posts

Ahoj, proskla mi žárovka na osvětlení SPZ. V předu v parkovacích světlech mám bílé diody tak jsem si řekl že si je dám i do zadu, a ejhle oni nesvítí. Při zapnutí se rozsvítí a po chvilce pohasnou. Nemá tu někdo s tím zkušenost

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou, ŘJ řídící jednotka ( BSI ). To druhý je podpis.

Jestli sběrnice nevyhodnotí ( vzhledem k tomu, že LED dioda má ve srovnání s žárovkou mnohem menší odběr) žárovku jako spálenou a neodpojí ji.

Takhle by snad měla auta se sběrnicí can can fungovat.

Pokud ovšem máš can-can.

V některých LEd diodách - žárovkách je funkce dostatečného proudu \"simulována odporem\" přes který minimální proud protéká ( aby nebyla vyhodnocována jako vadná).

Hezký den.

JV - podpis:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

když se podíváš na tu krytku zespoda tak na stranách by měly být takový mezery to tý strčit šroubouvák a zapáčit, já když to rozdělával poprvé tak jsem musel fakt hodně zabrat, bylo to nějaký přicuclý a nechtělo se to pustit, ale přiště už to šle lehce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych jednu otázečku a protože bych vyrobil úplně stejné vlákno, zeptám se zde.

Jak sundat bílý průsvitný plast osvětlení SPZ? V chytré knížce psání že šroubovákem vypáčit. No jo, ale já se bojím, že to rozlámu. Jak tedy na to?

bud skus ten prosvitni plast vypacit jemne srobovakem alebo lepsie mat vybrat cele osvetlenie a odpojis od kablikov a ked to uz mas mimo auta tak sa ti stym lepsie manipuluje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych jednu otázečku a protože bych vyrobil úplně stejné vlákno, zeptám se zde.

Jak sundat bílý průsvitný plast osvětlení SPZ? V chytré knížce psání že šroubovákem vypáčit. No jo, ale já se bojím, že to rozlámu. Jak tedy na to?

Dělal jsem to tak,že jsem sundal tapecírunk pátých dveří a tam je potom parádní přístup;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby som sa dostal k žiarovke, stačí dať dole sklíčko ( s citom, je dosť krehké ! ) spôsobom ako to popisuje PredyP, možno namiesto šrubovaka by som použil nejaký klinec alebo napríklad nit rozmeru ktorý zapadne do dierky po stranách,

páčením smerom dnu sa dá vylupnuť celé svetlo a takto sa pohodlne dostať aj ku konektoru a kontaktom a pohodlne a bezpečne zložiť aj to sklíčko no šrubovákom do ide dosť zle, pretože je okolo málo miesta, ideálny by bol nástroj podobný šrubovaku a zahnutý do tvaru L:D

post-20265-14109617723761_thumb.jpg

Dnes po dlhom čase som si to opravil aj ja:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...