Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomoc 306 HDI


Pavel-306

Recommended Posts

zdravim všechni co vlastní 306 s motorem 2.0 HDI r.v.2000 Měl bych prozbu.auto nejde natočit a mám hrozně návrhů a rd od všech čim to může být.Scháním nikoho kdo by byl ochotnej přiject (samozřejmě cestu uhradim) a pomoh mi tim že bych od něj skusil vstřiky,čerpadlo a při nejhoršim i řídící jednotku.O nic nejde jen to otestovat abych zjistil čim to je protože kdybych měl všechno kupovat tak se nedoplatim.Je to na vás a na ochotě. předem moc děkuji:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně že točí.Rok a půl jsem to dělal v garáži a když jsem to měl vézt do lakovny tak jsem to byl project a zhruba tak za kilák a půl to zhaslo a už jsem to nenatočil.Diagnostika ok a tak jsem dal vstřiky na kontrolu do firmy černík Plzen. Hodnoty na volnoběh motoru nejsou v normě ale nevim jestli to vadí nebo ne.... Ten chlap co mi to předával sám taky nevěděl.nechápu:grr Tak právě nechci nic kupovat když si nejsem jistej.Neni to zrovna moc levná záležitost.Potřeboval bych sehnat nikoho ochotnýho u koho bych to mohl otestovat... Nebo dobrýho mechanika ale toho neznám:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale mat aj take auto, tak by som urco neprisiel. Musis si uvedomit, ze majitel takoveho auta, dava rozdelat sve auto tebe, nemechanikovy ... Kludne muzes mit zasratej celej palivovej okruh... Naftka ktera bola natahana v hadicich rok a pul, tak tu si asi nevymenil. Nekomu prehodis vsetreky, zaseres je a co pak ? Alebo zaseres cerpadlo, alebo prehodis ridici jednotku, a ta si nacte nejake chybove hlasky s tveho auta.

Myslim, ze nikdo soudny, ti to predelat nenecha ...

Asi bych sel do nejakyho dobryho \"DIESEL SERVISU\" co se takovymto vecem venuje, nebo najit bouracku na ND ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...