Jump to content
  • Aktuální cíle darů

P306 - Nelze vypnout větrák

TomMaister

Recommended Posts

Ahoj,

Po zapnutí klíčku do první polohy aby mi hrálo rádio mi stále běží větrák i když ho dám na polohu nejpomalejší tak se stále točí (pomalu vybíjí baterku) mam auto s klimou.

Jen nevím zda by se měl na první polohu vubec větrák točit u mojí bývalé 306 se v první poloze nedal ani zapnout ale v druhé se točil také stále a nešel uplně zastavit.. Přijde mi to jako bolest těchto peugeotů a chtěl bych zjistit co s tím, neřešil jste to někdo ? :) díky předem

Mně se taky ventilátor velmi pomalu otáčí při zapnutém klíčku. Ale když jsem odpojil a připojil konektor, pak neběžel. Nicméně neřeším, málokdy vyhrávám jen na rádio.

PS: U P205 (minimálně old), tak tam taky běží pořád větrák ... U P309 zase nikoli ;)

Edit: Jaký větrák myslíš? Já mluvím o ventilaci v kabině. Nikoli o ventilátoru na chladiči ... (ten běhat na \"jedničku\" může, když máš zaplou klimu :myslim, ale samozřejmě fakticky nefuguje, protože není nastartováno = neběží kompresor).

[upravil dne 13/5/11 07:41 MilanF1]

Ak sa ti jedna len o to radio, tak otvor poistky, uvidis tam 2, ktora sa daju presunut o polohu nizsie. Jedna je pre radio a druha pre zapalovac, ked ich presunies budes mat na radiu napatie aj bez klucika :papa

• 2 months later...

Tak jsem zkusil prohodit ty pojistky a funguje jen ta na zapalovač, když prohodím o řadu níž tu druhou tak radio hraje stále a když vyndám hned tu vedle ní tak radio nejde vubec (ta nejde ale šoupnout o řadu níž) taky mám prázdné pozice 13, 14 nevíte někdo jak je možné že to nejde ?