Jump to content
  • Aktuální cíle darů

držák pomoc spěchá

liza6

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit, kde sehnat nějaký držák na otvírání 5.dveří, koupil jsem auto a má zavařený 5.dveře, jsou dělaný na odskok, jenže se to musí otvírat za stěrač, což se mi vůbec nelíbí, akorát si někde vysadím okno. Kde bych sehnal nějaký držák, něco co by se chytlo 2ks samořeznýma šroubkama do tý spodní plast. lišty na dvěřích? Nebo mi napadlo sehnat něco jak to má P106 jenom takový malý decentní, tuším že P106 to má i se zámkem. Díky za pomoc;)

Musíš formulovat přesně, ty nepotřebuješ držák \"něčeho\", ale madlo na uchopení. V tvém případě bych použil cokoliv diskrétně vhodného, pokud chceš vrtat a šroubovat skrz a koupil cokoliv, třeba i v Ikee.

Jestli chceš jo ušetřit, tak vezmi otvírák na konzervy a udělej si tam díru. Plech ohni dovnitř a ani se o něj nepořezeš :o:o:o

:aut:D

No a teď vážně, to tam chceš fakt narvat nějakej \"neorigo\" úchyt???:nevim

[upravil dne 13.5.11 14:27 MJSytic]

Když mi poradíte jak sem hodit foto, tak vám pošlu jak to vypadá. Řezat do plechu nic nechci a nebudu. Jako počítám stím, že to bude vypadat divně. ALe jako fakt si nehodlám někdy vysadit zadní sklo kvůli tomu, že někdo tuzingoval. Pokud by měl někdo zájem klidně sním dveře vyměním, je to červená metla. A sháním jen nějaký návrhy jak byste to případně pořešili vy, být v mém případě. Dneska jsem byl na vrákarně, sice tam mají držák ze 106 starý, ale zaprvý nevim jak by se to sundalo a druhá věc jak by se to nandalo :)

no.. mám úplně tu samou 406 :) nevypadá to špatně, ale asi to opravdu nebylo moc chytré :D .. asi bych neco navrtal do tý lišty co je na víku (něco tak akorát na 2 prsty třeba... ale co to nedokážu poradit .... nic mě nenapadá ... nebo ještě bych třeba zkusil sundat tu lištu a někde uprostřed vyříznout obdélníček a udělat z toho nějakej žlábek (tím myslím vzít svářečku na plasty a nějak to spáchat aby tam nešla dovnitř voda atd.)

no.. mám úplně tu samou 406 :) nevypadá to špatně, ale asi to opravdu nebylo moc chytré :D .. asi bych neco navrtal do tý lišty co je na víku (něco tak akorát na 2 prsty třeba... ale co to nedokážu poradit .... nic mě nenapadá ... nebo ještě bych třeba zkusil sundat tu lištu a někde uprostřed vyříznout obdélníček a udělat z toho nějakej žlábek (tím myslím vzít svářečku na plasty a nějak to spáchat aby tam nešla dovnitř voda atd.)

Právě si myslím, že takhle to řezat a svařovat je divný, nebude to nikdy hezký rovný a to tam radši dám jen nějaký madýlko a bude to, uvidim co kde seženu;)

No pominu estetiku - s tím zavařením to musí bejt hrozný... já bych vyměnil dveře. Ale pokud nechceš vyřezal bych do té plastové lišty díru a použil zápustnou chytku jako třeba tady: http://www.stolarskepotreby.cz/uchytky-zapustne/?eid=1a41e3f5cab79c69e7a08f06c33dedfb samozřejmě vhodné barvy. Jsou jich všude kopice a ceny jsou v jednotkách korun. Používají se např. na posuvné dveře a pod.

...nejlepší by byla tahle za 7,-

[upravil dne 14/5/11 18:43 koblih69]

post-25417-14109617306336_thumb.jpg