Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citlivost řízení


Láďa83

Recommended Posts

Zdravím všechny, jen se chci zeptat na Vaše postřehy s řízením u 307. Na moji 307 citím ve volantě každou nerovnost a mám pocit jako by byl celkově neklidný. Nevibruje ani v něm nejsou vůle, ale např. při přejezdu kolejí ve vyšší rychlosti mi připadá jako by ,,povyskočil,, směrem ke mě. V práci jezdím s Octavii a zde je řízení klidné - ve volentě necítím žádné chvění ani neklid. Jak jste na tom vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedysi bolo akymsi nepisanym pravidlom, ze vo volante ma byt \"citit\" vozovka. Potom prisli tie dnesne gumoidne riadenia, kde clovek vobec neciti co robia kolesa. A ked to niekto prezenie, sak co, je tam nejake ESP a kopa elektroniky a to nech sa stara, hlavne ze je sofer ako v bavlnke, odfiltrovany od vsetkeho.

Ja zase radsej citim co kolesa robia, hlavne na mokrej vozovke je to na nezaplatenie. Na zeninej Octavii necitim nic, auto neda vobec vediet, ze uz je to na hrane, len sa to proste \"utrhne\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedysi bolo akymsi nepisanym pravidlom, ze vo volante ma byt \"citit\" vozovka. Potom prisli tie dnesne gumoidne riadenia, kde clovek vobec neciti co robia kolesa. A ked to niekto prezenie, sak co, je tam nejake ESP a kopa elektroniky a to nech sa stara, hlavne ze je sofer ako v bavlnke, odfiltrovany od vsetkeho.

Ja zase radsej citim co kolesa robia, hlavne na mokrej vozovke je to na nezaplatenie. Na zeninej Octavii necitim nic, auto neda vobec vediet, ze uz je to na hrane, len sa to proste \"utrhne\".

Tak.tak :super

Masážní sedadla: No to už trochu přehání :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...