Jump to content
  • Aktuální cíle darů

406 – Všeobecné dotazy

Guest Džůny

Recommended Posts

Guest Džůny

Nahromadilo se mi pár otazníků, takže bych se vás rád zeptal:

Liší se vnější lišty oken na novém modelu od starého?

Vyměnil jsem ji, nasazená je dobře, ale mlátí mi okno ve dveřích, když je staženo pod polovinu své výšky.

Dál, jak vyměním lišty a pryžové těsnění na zadních dveřích? Je tam něčím přilepené?

Dálší, sekvenční stahování spolujezdce > rád bych to dodělal, napadlo mě vykuchat stahování z nějakého anglána. Co vlastně dělá stahování \"sekvenčním\", složitější motorek a více drátů?

Taky mi jde poměrně ztuha servo, co mu můžu dopřát, kromě nového oleje? Měl jsem ten samý problém u 306, olej jsem vyměnil a změna nebyla žádná.

Vrže mi a mlátí B sloupek řidiče. Vím že nahoře je to jen nacvaklé, ale zhruba od prostředka s ním nehnu. Jak ho dát dolů?

Nefunguje mi zapalovač (zásuvka je OK), nedrží po zamáčknutí dole > co s tím? Je to zdířkou, ne zapalovačem. Jo a taky nesvítí, takže předpokládám bouchlou žárovku.

Nelícuje mi dobře kastlík u spolujezdce. Při pohledu zboku je škvíra mezi palubkou a víkem + není úplně \"nahoře\", má to tak být, nebo se v tom někdo hrabal a špatně to složil zpátky? Kde mám co dotáhnout?

Kdyby někdo měl ty lišty, rád je koupím, sháním taky popelník s fake dřevem (jestli teda pasuje do starého modelu?) a nebránil bych se ani hezkým sedačkám (s loketkama) - nabízejte s cenou + foto, prosím. Případně vyměním s doplatkem za své...

[upravil dne 11/5/11 13:25 Džůny]

zkousel jsem si sekvencni stahovani okna spolujezdce \"dodelat\" nahrazenim nesekvencniho tlacitka za sekvencni, ale vubec nepasovala zakladna (spodni cast) tlacitkoveho modulu.

panty kastliku jsou jednoduche plastove koliky, jdou velmi snadno vysunout a cely kastlik vybrat. zkus se na ne podivat, prip. prover ozubene kolecko po kterem kastlik jezdi.

Guest Džůny

Bylo mi jasné, že výměna tlačítka stačit nebude, docela by mě zajímalo, co vlastně to stahování dělá \"sekvenčním\".

Ten kastlík jezdí po nějakém ozubeném kolečku?

Ten kastlík mi taky v pravé části jakoby \"nedosedá\" úplně nahoru, ale když do něho zatlačím, tak s ním nijak zvlášť pohybovat nejde, takže jsem usoudil, že je to asi normální a neřeším to. S tím ostatním ti však neporadím. :(

K listam okien, objednaval som v origo peugeote podla VIN a nesedela, tak som ju nakoniec vratil a nechal to tak. To ze okno mlati bude skor vnutornou nez vonkajsou listou. B stlpik je nacvaknuty z boku, teda smerom z predu a zozadu ak sa dobre pamatam.

Na lišty u okýnek se taky chystam, ale spíš na přední a tam to vypadá, že by výměna neměla dělat problém. Když bych sehnal i zadní, tak se do toho nejspíš taky pustim a když se něčeho dopátrám, tak sem určitě sdělím poznatky ;)

Ad zapalovač. Taky mi nedržel - přihnul jsem vnitřní plechy víc k sobě a už je to OK. Jen bacha, někdy je pojistka v pozici tak, že je zapalovač pod stálým proudem i bez klíče v zapalování, tak ať se nelekneš když to budeš přihýbat šroubovákem :)

Guest Džůny

Slayer: Tu pojistku radši vytáhnu. :) Už tak je vnitřek opálený a hnusný až hrůza. Zkusím ty plechy přihnout, dík. ;)

Fieldy_cz: Přední lišty fakt problém nejsou, už jsem je dával pryč snad 100x (proto taky sháním nové :D), se zadníma to bude horší. Snad to jedině odříznout od toho pryžového těsnění a pak \"přilepit\" novou... opravdu nevím.