Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 cc


Ku8icek

Recommended Posts

Na kolik hustíte pneu u cc ?

ja trochu prehustujem. povolene je o 10% pokial viem a pride mi divne hustit viac ako 1,5 tonove auto rovnako ako 1,2 tonovy hatchback.

Dopredu davam 2,4 miesto 2,3 a dozadu 2,5 miesto 2,3.

pokial mam auto nalozene na dovolenku davam aj tych 2,7 ako uvadza stitok na dverach.

Tych 2,5 dozadu davam aj s ohladom nato, ze ked zlozim celu strechu ktora ma svoju vahu, tak 2,3 mi pride strasne malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Spotřeba:

jezdím na LPG.... cesta do Chorvatska průměr 130 km/h - 9,1 l/100 km

v ČR kombinace město, dálnice - cca 10,5 - 11,5 ale jak říkám je to LPG... toho to žere o něco víc než béňa..... musejí odpovědět i kluci co mají čistě benzin....

Další dotaz bych chtěl položit já.... :-)

Jak řešíte zimu s 307 cc??? :-) Jde mi o to jaké dáváte pneu a jestli je dáváte na plechy nebo na disky... docela mě zarazila cena.... pod 3200 kč na pneu se nedostanu.... :bojim to je dost...mam tam 205/55/R17 a protože se v tom moc nevyznám, myslíte, že by tam šlo něco co bude levnější???

Díkes...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotřeba:

jezdím na LPG.... cesta do Chorvatska průměr 130 km/h - 9,1 l/100 km

v ČR kombinace město, dálnice - cca 10,5 - 11,5 ale jak říkám je to LPG... toho to žere o něco víc než béňa..... musejí odpovědět i kluci co mají čistě benzin....

Další dotaz bych chtěl položit já.... :-)

Jak řešíte zimu s 307 cc??? :-) Jde mi o to jaké dáváte pneu a jestli je dáváte na plechy nebo na disky... docela mě zarazila cena.... pod 3200 kč na pneu se nedostanu.... :bojim to je dost...mam tam 205/55/R17 a protože se v tom moc nevyznám, myslíte, že by tam šlo něco co bude levnější???

Díkes...:papa

Mam CC od unora, koupil jsem tusim na Aukru sadu plechu i s zimnima gumama a moc to neresim. Ty zimaky jsou tusim nejaky Pirelli, ono stejne se v zime musi hlavne opatrne.

Co se rozmeru pneumatik tyce, dalsi povoleny by mely byt zapsany ve velkym technicaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

zdarec, u benzínu 2.0i 130kw - čistě město průměr 10,5l, dlouhý štreky po okreskách 90-110km/h se dá i za 7,5l, dálnice 8,5 - 9l - je to o noze, moja umí zvednout průměr i o litr a půl ;)

zimní mám 205/55 R16 Michelin pilot Alpine na plechách a je to gut, 17 jsou zbytečný (pro mě), na aukru seženeš i 2 sezóny jetý R16 na plechách za gut prize, estetiku bych na zimu asi neřešil a R16 jsou určitě pohodlnější a hlavně levnější

budu teď měnit olej a filtry, koupil jsem Total 9000 5w-40 ale nevím jaký filtry (olej, paliv, vzduch, kabin) - poradíte? Kašlu na starliny a jiný zmetky, na druhou stranu nechci zbytečně platit \"za značku\" na autokelly nabízí od MANN a BOSCH, co mi doporučite, někdo mi vyprávěl o nějakých sportovních filtrech, že zvyšují výkon a snižují spotřebu - ale to bude asi kravina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ahojte, som tu novy a potrebujem poradit, kupil som 307 cc r.v. 2005 facelift.S autom som moc spokojny a strasne sa mi paci. Ale jedna vec ma strasne stve. Pri zatvorenej streche v oblasti zadnych opierkach hlavy mi nieco puka. To je taky cudny zvuk. Nesmejte sa ked napisem ze az taky \"mlaskavy\":D vzdy ked idem po hrboloch. Neviete co by to mohlo byt? Alebo mam ist do peugeotu? tam sa mi moc nechce ist:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, som tu novy a potrebujem poradit, kupil som 307 cc r.v. 2005 facelift.S autom som moc spokojny a strasne sa mi paci. Ale jedna vec ma strasne stve. Pri zatvorenej streche v oblasti zadnych opierkach hlavy mi nieco puka. To je taky cudny zvuk. Nesmejte sa ked napisem ze az taky \"mlaskavy\":D vzdy ked idem po hrboloch. Neviete co by to mohlo byt? Alebo mam ist do peugeotu? tam sa mi moc nechce ist:)

treba si uvedomit ze si si kupil cabriolet a jeho torzna tuhost nie je to iste ako klasicke auto. Riesenia su vlastne tri:

1) neriesit je to len vrzganie

2) riesenia ako kolega napisal, hlasnejsie radio :D

3) pohrat sa s kazdym kuskom plastu, vypodlozit ho, dotiahnut, prilepit, premazat spoje etc. etc.

Moje riesenie je to tretie, aj ked za takmer tri roky co ho mam som sa k tomu nedostal komplexne :myslim je to vazne vela roboty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím všechny CC-čkaře... :papa chtěl bych se Vás optat, jak řešíte zimu? Pomalu jsem začal shánět gumové koberečky do auta, bohužel jsem zjistil, že všude nacházím pouze na 307... ale nikde mi nikdo zatím neřekl (na e-shopech) zda budou alespoň přední koberce sedět i v kabriu....

Jak to řešíte vy?? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tam mam neorigo, no planujem vymenit za presne.

Najdes ich na vopi.sk, maju aj gumenne a ci budu pasovat aj do CC ti najskor povie samotny predajca.

Za origo koberceky chce peugeot nejakych 90€ co mi pride absolutne mimo reality... Viem ze na ebay sa obcas daju zohnat za padika... je uz len na tebe kolko chces investovat.

No ako m3t4L_m4n napisal, gumovymi by som auto nehyzdil :) aj tak ta voda z gumy vzdy stecie do koberca. Takto vies ze skonci v lahko vyberatelnom a pratelnom koberceku a nepresiakne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...