Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 cc


Ku8icek

Recommended Posts

Zdravím všechny LVÍČKY chtěl jsem se zeptat jak je to tu s P 307 cc... Nikde jsem tu nenašel skoro žádné příspěvky k tomuto autu. :bojim a k motoru 2.0 16V jak by smrt.. :ticho

Nebo hledám na fóru špatně?!

Včera jsem si jednoho přivezl a mám spoustu dotazů...

Mezi prvními bych se chtěl optat zda někdo nevíte o elektronickém manuálu k tomuto autu... Je to dovoz z Belgie... a nechce se mi to moc překládat... a bohužel jsem do tohoto auta přešel z P407sw a tam se třeba PP ovládal poměrně jednoduše - tady jsem to moc nestudoval ale zatím mi to nešlo...

Poradíte mi někdo pls? :)

[upravil dne 19/5/11 08:14 Ku8icek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

žádný model se tady podle mě na druh karoserie nerozlišuje.

Jinak zkus tento odkaz. Je to přístupný manuál na oficiálních stránkách Peugeot, ale bohužel nejde stáhnout.

http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/code/index_cs_cz.htm

Mrknu na to a moc děkuji...

Takže jsem se nemýlil když jsem si myslel, že normální 307 nebo sw nebo cc mají defakto elektroniku a funkce podobné v závislosti na druhu výbavy?! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné co tam bude navíc je podle mě ovládání stahovací střechy. K motoru tady určitě taky něco najdeš nebo je tu hodně lidí, kteří Peugeoty dělají. Zkusil bych sekci servis.

CC jsem nikdy neměl tak bych nerad kecal. :)

[upravil dne 11/5/11 07:52 Lví-ček]

Zkusím tu vše prolustrovat.... :-) je to fajn svezení... nemůžu zatím dělat nějaké větší závěry ale líbí se mi jízda s tím minimálně stejně jako s bývalým P407 :-)

Ty stránky s tím manuálem mi nějak nefungují... asi mi chybí nějaký prvek v prohlížeči... :bacha ach jo... :-)

Mám třeba problém s tím, že tam mám park. senzory... jenže když couvám tak je to jako bych byl už někde ve zdi... Furt doufám, že to není rozbitý a je to jen tím že tam mám origo nandavací tažný ( kouli, která vadí senzorům) jen moje doměnka... nicméně jsem nedostal klíč k odemykání té tažné koule... tak čekám - mají mi dnes zavolat jestli mi ho nezapomněli dát... :-) tak můžu jen doufat, že bude klíč a že senzory pak začnou pracovat... nicméně jsem tu někde zahlédl, že se senzory dají nastavit přes PP... tak nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti věřím. Vítr ve vlasech atd. :)

Já jsem koupil starší 307 náhodou.Neměl jsem představu o značce ani typu karoserie.

Po první jízdě jsem si Lvíčka zamiloval. Měl jsem štísko. Zachovalá, servisovaná. To mi potvrdil i kamarád z Peugeotu, při komplet Ačkové prohlídce.

Odkaz na manuál jsem neotvíral. Procházel jsem net, ale jiný manuál jsem nenašel. Zeptám se kamaráda, jestli u nich v práci nenajde el. nebo papírovou podobu.

Zkus taky odkaz historie podle VIN. Určitě ti někdo vytáhne komplet informace z výroby auta. :papa

[upravil dne 11/5/11 08:49 Lví-ček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti věřím. Vítr ve vlasech atd. :)

Já jsem koupil starší 307 náhodou.Neměl jsem představu o značce ani typu karoserie.

Po první jízdě jsem si Lvíčka zamiloval. Měl jsem štísko. Zachovalá, servisovaná. To mi potvrdil i kamarád z Peugeotu, při komplet Ačkové prohlídce.

Odkaz na manuál jsem neotvíral. Procházel jsem net, ale jiný manuál jsem nenašel. Zeptám se kamaráda, jestli u nich v práci nenajde el. nebo papírovou podobu.

Zkus taky odkaz historie podle VIN. Určitě ti někdo vytáhne komplet informace z výroby auta. :papa

[upravil dne 11/5/11 08:49 Lví-ček]

Manuál jsem už rozchodil... je to pecka... Moc děkuji :potlesk

Co se týče historie dle VIN... ten už jsem sem psal včera do příslušné kategorie... :-) zatím čekám na odpověď tak budu doufat... :-) dnes zajedu asi ještě na prohlídku... :-) a hlavně v tom mám LPG tak chci vysvětlit ten systém... ;) jak to funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku8icek:

Není zač. Jo s LPG se musí jezdit na kontrolu každký rok a nevím po jakém intervalu se dělá tlaková zkouška.

Rad pomůžu, když můžu. ;):papa

[upravil dne 12/5/11 00:20 Lví-ček]

Jj o revizích vím... Nicméně jsem měl na mysli to, že musím zjistit jaký systém mám (jak to funguje) protože je prý více typů a já mám podezření, že nejezdím čistě jen na plyn, ale že mám ten systém, kdy do jednoho válce přistřikuje benoš...

Ale nevím vždy jsem měl vše v dieslu... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak další informace týkající se tažného systému... mám tam značku BOSAL... a i když nemám ten klíč tak je na zámku číslo dle kterého mi na centrále BOSALU sdělili, že tento klíč lze vyhotovit a že si mám zajet do AuroKelly, Elitu apod... takže super, nemusím nic níčit apod. jen mě to trochu znepokojilo, protože na bývalém 407SW jsem vozil rakev a držáky na lyže se zámky od značky THULE v domění, že je to i zabezpečený... a teď mi kolega v práci řekl, že i thule dělá klíčky na počkání... v Praze na pobočce...

sorry za dlouhé rozepisování, bohužel to asi jinak neumím :bojim:bacha

[upravil dne 12/5/11 09:58 Ku8icek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo si nebol spokojný zo 407-mou keď si presedlal o triedu nižšie.

byl! a maximálně... jen jsem potřeboval udelat EGR, dvouhmoťák a s tím se prý mění i spojka... která byla ale v poho...

no a prisla nabidka na tohle kabrio... a ještě nám se slečnou zbylo na dobré horské kola... :-) ale byly to dohady... :-D

no a v jednadvaseti letech s přítelkyní... pecka... mám ve vozovém parku k dispozici VW Transporter se 6 místy takže když potřebuju jet ve více lidech a s nákladem...

ale 407 byl také mazel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku8icek:

Taky se připojuju s dotazem. CC máš jako auto na léto nebo na stálo?

Jestli na léto nebo nastálo zatím nevím... co se týče přepravy více osob mám skoro minibus... :-D viz odpověď výše...

Ale mám 187 cm a většinou jezdíme ve dvou... takže je to cc-čko zatím více než pohodlné....

ale jakmile bude rodina nebo něco tak už mám vybráno... jezdil jsem jeden čas v Volvem XC90 a to je asi můj životní sen... :-) teda vyjma BMW X6 :-D :xvul:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...