Jump to content
  • Aktuální cíle darů

předělání zadních okýnek na elektriku

Fieldy-cz

Recommended Posts

Ahoj. Chci se zeptat, když mám 406 r.v. 2000, dá se předělat stahovní zadních okýnek na elektrické ? Myslím tím bez větších zásahů, jetli už to třeba není od výroby předem připravené. Díky za odpověď

Příprava by tam být měla, jen budeš potřebovat spoustu věcí na to :( já se taky do toho ctěl pustit,všechno mám už nakoupený a v garáži, ale ted na to nějak nemam chuť a asi se na to i vyprdnu... musíš si sehnat zadní stahovačky+ kabeláž , tapecy dveří s veškerýma čudlíkama a nejsem si ted jistej ale možná by si musel i na diagnostiku aby to v BSI povolili ... z Jakých Kozolup jsi ? z Plzeňského kraje ? jestli jo tak nejspíš všechno krom tapeců prodám, když budeš chtít můžeme se domluvit.. ale ještě to není 100% možná mě to zase chytne :D

No on to byl jenom takový nápad, určitě to neni věc, kterou životně nutně potřebuju a bez který bych se neobešel. Ještě jsem auto ani pořádně neprolejzal, takže ani netuším, jestli tam třeba náhodou nebudou připravený kabeli a tak. Ale třeba vůbec mě nenapadli ty nový tapecy... já si představoval jen zaslepit ďoury po kličkách dát do dveří motůrky, k řidiči ovládání a jedem... :-) ale asi to tak snadný nebude. Jak říkám, jen takový nápad. Ještě o tom zkusím víc zjistit. Jinak jsem z těch Kozolup co asi myslíš, vlastně z Bdeněvse, pár kiláků od Stříbra. Kolik by ta byla orientačně cena ? Abych věděl, jestli tu myšlenku rovnou nezavrhnout :-)

oddie : A jaká je barva těch tapeců ? Jen abych věděl, jestli o tom uvažovat :-) A ta cena by byla bajočko kolik ? A co všechno by to obnášelo, dalo by se to takhle říct. Jestli jen proházet ty tapecy, natahat kabely a dodat motůrky do dveří... Jak říkám, pořád to neni pro mě kdo ví jak podstatná věc, jen takovej jeden rychlej nápad :)