Jump to content
  • Aktuální cíle darů

ztraceny klic na pojistne srouby

BV406

Recommended Posts

hoj, tak jsem se asi zaradil mezi ty, kteri ztratili klic ke svym pojistnym sroubum ... naposledy jsem menil predni kotouce a desky, je to asi mesic ... dneska jsem chtel shodit kola a ejhle, orech neni na miste, kde mel asi byt a po dvouhodinovem hledani jsem to vzdal .. :(

uz jsem psal dodavateli tech sroubu, jak tuto situaci resit, tak uvidim, co mi poradi ... jedna se o mcgardy :( ... hrozim se ted toho, ze budu mit nekde na ceste defekt

hmm, jedine, co jsem jeste nasel, je krabicka od nich ... tem je uveden jen typ tech sroubu, coz si myslim, ze asi nebudou mit stejny klic na vsechny srouby tohoto typu :myslim

tu karticku jsem myslim, taky nekde schoval ... jenze pak se clovek dvakrat stehuje a uz to holt nenajdu :(

no, toho bych se prave chtel vyvarovat ... bude to holt posledni moznost ... ale nemaji ty mcgardy nejakou spesl povrchovou upravu hlavy prave proti navareni neceho ??

jeste vecer pujdu hledat, no, uvidime :(

Není to tak dávno co ve zprávách řešili nějaké udělátko kterým ty šrouby jdou docela snadno odšroubovat.Byl to nějaký ořech co se nasadil na šroub,on se zahryzl do šroubu.Něco na způsob vytahováku zalomených šroubů. :o

to je princip klasickeho vytahovaku.

je tam vnitrni zavit, ktery ma pri povolovani koloveho sroubu tendenci se dotahovat, takze hlavu podrzi.

ale nez kvuli tomu neco nakupovat, tak bych radeji zajel do toho pneuservisu -vybaveni vetsinou maji a navic s tim umi i delat.

prozatimni vyvoj situace ... uz jsem se vzdal nadeje, ze bych ten nastavec nasel ... zajel jsem tedy do meho pneuservisu, kde si s tim kluk hral skoro pul hodiny, ale podarilo se mu tri vysroubovat, pouzil na to ty same nastavce co tu daval Devils-night ... do toho posledniho se ovsem zakousnout nechtel ani nahodou, pry je daleko lepe kaleny ... proste tvrdy jak svina :), holt kvalita ... ani si za praci nic nevzal ...

tak jsem domluveny s jednim manikem na to privareni :( ... holt posledni moznost ...

ja takhle hledam uz dva dny papiry na motorku

velkej, malej TP, pojisteni, a kupni smlouvu.......:xvul

no, docela dost papiru !! tak drzim palce ... :D

ja uz jsem zacal rozvijet ruzne teorie, jako ze jsem ten orech mohl nechat na sroubu v kole a pak po rozjeti nekde vytratit ... atd ...

ale jestli ho ted najdu, tak asi neco rozkopu :D ... srouby uz mam objednane nove, opet mcgardy, jsem s nima spokojen :D jen tak jednoduse se nedaji odsroubovat :D ...

holt, za blbost se plati no :mad:

No snad nejsi takovej trouba, že bys zapomněl ten ořech na kole, ne? :D:D:D:D A než si začneš myslet co si to dovoluju tě urážet tak ti popíšu co udělal jeden trouba nedávno.... měním takhle kola a jdu to projet abych to pak mohl utáhnout, cca 2 km vyjedu na odbočku na pole, otočím se a zpátky, přijedu, vezmu golu a koukám kde je ořech. Běhám hledám a pak mi to svitlo - zůstal seklej na kole. No tak jsem vyrazil na naprosto nesmyslnou zoufalou záchrannou akci - a světe div se, byl tam jak jsem se otáčel, ležel si na zemi a čekal jestli se pro něj vrátím... takovej jsem trouba :D, ale při té smůle bylo štěstí, že jsem ho našel. Takže cítím s tebou :papa