Jump to content
  • Aktuální cíle darů

samovolné spouštění klaksonu

hampl70

Recommended Posts

Prosím o radu,začal samovolně troubit klakson.Nemám namontován žádný alarm.Vyndal jsem pojistku klaksonu na 1 den a opět zapojil.Den v poho.Potom opět spustil.Opět jsem vyndal pojistku a bylo slyšet cvakání v pojistkové skřínce.BSI byla v klidu.Je možné že relé klaksonu je před pojistkou?Dá se eventuelně vyměnit? Díky Jirka

dne jsem rozebral pojistkovou stříňku a vyndal ven pojistkový modul s relátky.Pohledově žádný problém.Nepoškozené vodiče.Nic méně po opětovné montáži opět ten preblém.Nepravidelně samovolně houká-i přerušovaně.Pytel jsem zkoušel vyndat,ale nějak se nedaří-nechci silou.Připojení klaksonu jsem zjistil je pravý štekr z čelního pohledu na poj.skříňku.Akorát nevím které vodiče.Zatím po jízdě odpojuji baterku.

a preco nie ? chcel vybrat ABG tak ak si trufa moze, ci ?

ak dodrzi postup a bezpecnostne pokyny, nevidim na to dovod preco to sem nedat.

jednalo sa o to aby vedel akym sposobom ho vynat z volantu.

snad kazdy sudny pochopi ze ho nebude este aj rozoberat... v davnejsej teme nejaky ten

rok dozadu takto isto radili Premovi. Myslel som ze ked mu naznacim obrazkom kam ten srobovak

strcit tak to pochopi. Chcel som pomoct, namiesto odsudzovania tych co uz pomohli/aju, este stale

vsak mozes upozornit na to na co si ma dat pozor...

alebo som pochopil tvoj koment straki zle?

[upravil dne 8/5/11 08:28 Marcel00]

Tak urcite vim o cem mluvim resp.pisu.

Vypraveni:Jeden sikovny (das se li to tak nazvat)klempir delal jedne pani rezonaci v \"A\"sloupku.Odpojil baterku(kvuli vakum)a zacal hledat.Bohuzel trefil satelit a vak ho opravdu nafackoval..............dostal tak nestastne ze hlava mu jebla o sloupek a kluk je slepy...........staci to tak?

Kdyby jsi dostal facku od vaku a zlomil by ti vaz ..... co by rekla tvoje rodina Marcelovi00?

Asi by dostal rad skveleho clovicka ktery poradil s krasnym obrazkem....a postupem....

Co myslite kvuli cemu je zasah do vaku zakazany i v origo servisu pezot bez deaktvace(vyrazenijednotky)pres diagnostiku....

Jeste porad je domeni ze nevim o cem mluvim?

to nikto netvrdil straki, aj ked to tak vyznelo v hamplovom poslednom prispevku,

tento pribeh si mal napisat hned a nie posmeskovat ze kupil burane auto.

Mne nikto nebude nic hovorit ani mi dakovat, ani ma hladat keby mu vak zlomil väz,

vsetky informacie tu uverejnene su bez zaruky a na vlastnu zodpovednost.

V danom dokumente bolo niekolko vystrah ako je nebezpecne z ABG narabat.

To tvrdit vzdy budem a sam by som sa do toho nepustil...

nema zmysel vobec reagovat, ale ver mi straki, ze skusenosti a cenne rady

maju hodnotu zlata a uprimnosti tohoto fora kde sme vsetci jedna rodina...

vlastne uz dlho nie, lebo je to tu rozdelene na dva, mozno az tri tabory.

Straki a vermi ze aj tie tvoje prispevky su No.1 , som ta tu do nebies vychvalil,

tak preco zrazu ta ironia ???

vsetky ostatne komenty su obycajne a bezcenne :xvul

Aj ked to bude zniet mozno cudne, ale napr. take nemecko: s airbagmi aj v servisoch smu pracovat len ludia na to opravneny (skolenie, papiere atd), kedze v tej krajine patria do skupiny vybusniny neakej tej triedy vzhladom nato, ze obsahuju pyrotechnicku cast...a ako straki napisal lame to ruky aj väzy...

to len ako zaujimavost....