Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Oranzova kontrolka Diagnostika?

JaninaS

Recommended Posts

sice uvadis vykon ale dulezitejsi by byl typ motoru,

Nejspis bude spatna lambda sonda, vice by reklo napichnuti na diagnostiku a vycteni chyb

dale to pak muze byt spatny senzor podtlaku v sani (MAP senzor), spatne cidlo teploty chladici kapaliny (zelene barvy)

RFU to je ale v TP je uvedeno 85kw,benzin.

Dnes mi to navic prestalo drzet volnobeh a na kazdy krizovatce to chciplo. :fnuk

Kde se nachazi konektor pro pripojeni diagnostiky.

[upravil dne 6.5.2011 22:27 JaninaS]

[upravil dne 6.5.2011 22:28 JaninaS]

Ahoj, chtělo by to navštívít servis kde to přez počítač zjistí, to že ti to ted tak žere by mohlo být, že se ti to přeplo do nouzového režimu. Zatím nejjednodušší oprava co můžeš udělat je že přez noc odpojíš baterku a ono se to celé restartuje. A pak uvidíš jestli se ti to objeví znova, nebo se to srovná. Pokud by se to opakovalo, tak bych to taky viděl na lambda sondu, nebo snímač sasího potrubí, nebo netěsnost v hadičkách na přísun vzduchu ke klapce do motoru.

Tak jsem to tam vsechno prosatrala a zbyla mi jedna hadicka ktera nikam nevedla a pricucla se mi na prst.Tak jsem ji asi strcila kam patrila,protoze problem by okamzite vyresen,mimo jine byla napul praskla,takze jsem ji zkratila.Myslite,ze to melo vliv na spotrebu?

Na tu diagnostiku stejne pujde a kdyz to dobre dopadne,tak mozna i na cip tuning,tak o 20%,mate nekdo zkusenost?Predm vsem dekuji,mam ji chvili,tak se seznamujeme,vymenila jsem ji za 309 gti 76kw v TP ale asi ma 108kw,bude k mani,STK jeste rok.Pa

to bude ono, sel tam falesnej vzduch, RJ jednotka motoru si tak myslela, ze je prilis chuda smes a obohacovala, proto ta vysoka spotreba a na bohatou smes to pak i chcipa

• 9 months later...
  • 2 years later...