Jump to content
  • Aktuální cíle darů

rada ohledne koupe auta

Guest hořa

Recommended Posts

Guest hořa

Cus kluci,chci se Vas na neco zeptat.Moje pritelkyne shani auto.Ma moznost koupit Opel Corsa r.v.2001 automat.Ma to najeto 69tis km po prvnim majiteli se serviskou.Chtel bych se zeptat,jestli je dobra automaticka prevodovka.Nebo,na co bych se mel podivat,kdybych to jel vyzkouset.Vim,ze jsem odbocil od Peugeota,na ktereho nedam dopustit.Ale 407 je pro ni moc velky auto.:papadky vsem za rady:papa

Presun ze sekce 407 a zmena nevhodneho nazvu

[upravil dne 4/5/11 17:40 Ferry]

Guest hořa
A co třeba P106(7) nebo 206(7)?? :D Opel:bojim
Ja bych taky radsi 206,ale slysel jsem,ze se tam hodne kazi elektrika.Co ty si myslis?Neco do 60tis bych chtel sehnat.A hlavne chce automat,coz si myslim,ze 206tek moc neni

[upravil dne 4/5/11 16:25 hořa]

No s automatem u takto malého auta to bude problém. Možná by bylo lepší naučit přítelkyni používat řadící páku. Asi jsem Ti moc nepomohl, ale v nabídce je opravdu je ten OPEL.:nevim

U naší 306 nebyl nejmenší problém. Žena ho měla 13 let, 35 - 135 t. km . Já bych už taky manuál nechtěl. Pro ženu je to opravdu lepší svezení.

Dokonce si myslím, že auto s automatem koupíš levněji, než s manuálem.

Po koupi nech vyměnit olej v automatu a budeš spokojen.

To P607Olda: problém je, že shání něco menšího. 306-tka sice není žádný \"vagon\" ale pro jeho přítelkyni je asi ještě příliš velká a 206-tka s automatem snad ani neexistuje.

Existuje, ale v současné nabídce bazarů začíná na 79000, například:

http://www.tipcar.cz/tipcar.php?RegionV=&Stav=O&Vozidlo=A&ZnackaVozu=BH&KodModel=BHN&Karos=&Palivo=&cenaOd=&cenaDo=&rokOd=&rokDo=&obsahOd=&obsahDo=&vykonOd=&vykonDo=&prvnS=1&tr_druhS=s_nabidka_00&strS=20&xstrS=1&typQS=1&pocd=&poc_mist=&tempomat=on

206-ky jsou cenou dost vysoko, taky sháním pro dceru hezkou čtyřdveřovou.

Opel je možná proto levný, že je míň oblíbený.

306-ky:

http://www.tipcar.cz/tipcar.php?RegionV=&Stav=O&Vozidlo=A&ZnackaVozu=BH&KodModel=BHD&Karos=&Palivo=&cenaOd=&cenaDo=&rokOd=&rokDo=&obsahOd=&obsahDo=&vykonOd=&vykonDo=&prvnS=1&tr_druhS=s_nabidka_00&strS=20&xstrS=1&typQS=1&pocd=&poc_mist=&tempomat=on

Netvrdím, že uvedené nabídky jsou kdovíjak výhodné, bazaristi potřebují vydělat.

Jde jenom o celkový přehled, zda taková auta existují a jak se ceny pohybují.

Guest Lubk0

Pokud male levne auto s automatem, za mne jednoznacne Fiat Punto 1.2 16V 59 KW s automatickou bezstupnovou sekvencnou prevodovkou CVT ...

Prevodovka je japonska, vicemene nesmrtelna. Pred nedavnem kupeny uz druhy kus tohohle auta v okruhu znamych ...

Bezkonkurencny automat na tento motor, naozaj, velmi tazko zrovnavat ze starymi automatmi v tychto autach. Okamzita reakcia na plyn, drzi velmi nizke otacky pri ustalenej rychlosti.

100 km/h (2050 ot), 130 km/h (neco pred 2500 ot) a 150 km/h, toci neco kolem 3500 ot. min. Maximalne pruzny automat, uchvatil ma viac, ako kopa novych :)

Ked chces nejaky blizsi reference, tak klidne napis, ale ja bych ine levne auto s automatem uz nebral. Kdyz uz nic jineho, chod se na tom aspom nekde na skusebnou jizdu projit :)

i.

..........100 km/h (2050 ot), 130 km/h (neco pred 2500 ot) a 150 km/h, toci neco kolem 3500 ot. min......

No to teda čučím,Buď někde udělali chybu nebo..... já mám 2000 při 70km/h a 3000 při 130/h......

Ja bych taky radsi 206,ale slysel jsem,ze se tam hodne kazi elektrika.Co ty si myslis?Neco do 60tis bych chtel sehnat.A hlavne chce automat,coz si myslim,ze 206tek moc neni

Kde si počul že sa na 206kách kazí \"elektrika\" ? :myslim

tak ak je to este aktualne:

plne sa priklanam k tomu co napisal lubk0. ked som si kupoval nedavno ine auto chcel som punto 1.2 16V - vyslo mi ako rozumny kompromis medzi vsetkym co som mal vo vyhlade - cize nieco male benzinove. co som preluskal koopec recenzii, skusenosti majitelov tak na tu automatiku sa nikto nestazoval.

co na tych autach blbne je elektronicky posilovac riadenia, prestane ist stierac - oprava na 5 minut, sem tam daka elektronika. zvysok ako aj u inych malych aut.

Guest hořa

Kde si počul že sa na 206kách kazí \"elektrika\" ? :myslim

Zaslechl jsem to,prave proto se ptam,jestli se kazi,nebo ne.Jinak jsem vybral 206 2001r.v 69000km najeto a za 65tis.Coz si myslim,ze je dobra cena.Ma to servisku a je to automat

Guest Lubk0
i.

..........100 km/h (2050 ot), 130 km/h (neco pred 2500 ot) a 150 km/h, toci neco kolem 3500 ot. min......

No to teda čučím,Buď někde udělali chybu nebo..... já mám 2000 při 70km/h a 3000 při 130/h......

JJ, CVT je proste pecka ... Benzina bych s inym automatom asi nechcel ... Davaju ho i frantici do Citroen C-Crosser s motorem 2.4 benzin ... Keby nekdo neveril mam foto tusim pri 150 tke :)