Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Displej typ C


Devils-night

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat jestli bude fungovat displej typ C - s navi, kterej je z MUX verze v neMUX verzi, po připojení funguje,i ukazuje spotřebu i rádio,ale v rádiu nefunguje měnič a dálkové ovládání pod volantem.Půjde to do displeje nastavit přes Diag?

Díky,D.

Jestli by nefungoval, tak ho velmi rád koupím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si vzpomínám, tak u nemux verze je právě ovládání pod volantem přes displej. U MUX verze je to z COMu přes datovku. Co se týká CD changeru, tak ten musí být povolen nejen v rádiu, ale i v displeji.

[upravil dne 4/5/11 11:45 HonzaZ]

Jasne,takze changer by mel jit,ale bud budu mit ovladani nebo displej :-( nebo by vlastne changer musel bejt taky z muxu?

Osvi:ok,pisu si te do poradi :-d jeste pockam na diag jestli to nebude slapat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska odzkouseno, ze i displej C z MUXovy 406 funguje s ovladanim pod volantem u neMUX-ovy 406.

Staci pres diag v konfiguraci displeje nastavit misto moznosti \"propojeni pres sit VAN\" moznost \"propojeni vodici\" a vse funguje jak ma - hlasitost, ladeni stanic, zmena na cd-changer, prehazovani cd atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Já bych měl opačný dotaz... Podařilo se mi sehnat displej C, ale bohužel na plastovém výlisku je rok 01, takže předpokládám, že je z neMUX auta. Já mám rok 2003, čili MUX a chci se zeptat, zda půjde konfigurací komunikace displeje nastavit tak, aby mě fungovala páčka ovládání rádia.... Jestli to nepůjde, tak se asi zastřelím, konečně jsem sehnal funkční displej C....

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...