Jump to content
  • Aktuální cíle darů

cukání


bartch

Recommended Posts

ahoj mám problém když nastartuju a jedu asi prvních 500metru za studena mi to cuká.Párktát to cukne a hotovo,nevíte někdo čím by to mohlo být.Je to 206 1.4 16v rok 2004 a benzín tankuju na dobrých benzínkách dík:)

Link to comment
Share on other sites

Máme podobnej problém u 206 1,4 8V r.2006. S největší pravděpodobností to dělá čidlo teploty, auto si myslí, že je venku -40 a tak přebohacuje směs. Tohle nám řekli v Peugeot servisu bývalým Autospolu. Materiál 4000,- práce 4000,-Kč :( Budu sem dávat podobnej dotaz, ale podrobněji specifikovanej později, třeba se někdo chytne ;)

Link to comment
Share on other sites

No hlavně je na houby, že to originál čidlo jsme už měnili. Původně to chcípalo a nechtělo jít za plynem hned po nastartování - pouze za studena. Daly se obě nový čidla á 2000,-Kč a ztratilo se to, ale teď asi po 3 měsících to začlo poškubávat za studena až při jízdě, tzn. když se to nastartuje tak je to dobrý, ale po ujetí cca 1-2km to po přeřazení zaškube. Palivovej filtr tahle verze nemá, svíčky jsou nový originály. Tohle řešení (viz.výše) nám navrhli v Peugeotu jako doplnění těch původních dvou čidel, montuje se to někam k chladiči do hadice chlazení jakoby navíc. Nejdeme do toho, je přece potřeba vyřešit závadu na stávajícím provedení auta.

Link to comment
Share on other sites

no já měl podobný problém,když sem měl ford escort před peugeotem a byl to ventil volnoběhu.Vyměnil sem si to sám a byl pokoj,ale pak mi po nastartování hlavně v zimě a ujetí asi 500metru šli otáčky rapidně dole a pak už dobrý.Mělo na to vliv i kde jsem tankoval od shellu to bylo lepší.Zatím mě to moc neobtěžuje,tak to neřeším,ale uvidím časem.Podle mě svíčka je blbost to by dělalo častěj,spíš nějaké to čidlo nebo nějaký ventil volnoběhu,ale i ten benzín dělá někdy své:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...