Jump to content
  • Aktuální cíle darů

kůže na kapotu 406 rv96

milanrejpid

Recommended Posts

Já mám na autě mněňavku a už mám 3 sekance na kapotě takže to budu muset řešit tou kůží bohužel taky se mi to až tak nepáčí ale má to asi svůj učel

nedavej prosim citace na bezprostredne predchozi prispevky, je to porusovani pravidel fora. Diky za pochopeni

[upravil dne 3/5/11 14:29 Ferry]

no tak proc nedat tu pruhlednou folii na celou kapotu, bezne se to dela (nebo se tak meni i barva celyho auta, typicky auta pro taxi, koupi se stribrny, polepi se zlutou folii a pri prodeji se zase folie sunda a lak je jako novej, samozrejme se pak stoci i km a auto je v bazaru po prvnim majiteli, nejlepe duchodce, co jezdil jen v nedeli do kostela :D ) a bude to vypadat rozhodne lip

Proti sekancům pomáhá, ale jenom tak kde je. Taky se nesmí zanedbat údržba pod ní. Sice se jí říká u odpůrcú \"předkožka\", ale podle mě je pěkná na každém autě do roku výroby 2000 :roker. Takže mě se líbí a pro někoho je to sice zvěrstvo, ale vážně o ní (od PantherBra) uvažuji. PantherBra je tak dvakrát dražší než se dá sehnat šitá. U těch šitých bývá dost velký rozdíl v kvalitě a velikosti (délce), šije je kde kdo, chce to ale osobně vidět práci...Není to však u nás bůhvíjak praktické, dávalo se to na ameriky v pouštních oblastech a australany, tam to bránilo \"opískování\" karoserie na obyč. škrábance se tam nehledělo. U nás je to o stylingu. U mě by to, mimo uvedené, také bránilo odrtřikovačům předních světel kropit vnitřek kapoty (potom teplem od motoru rychle hnije)... Pokud bych řešil ochranu laku a ani okrajově mě nebral styling téhle věci, šel bych do transparentní folie...

Ahoj já jsem si ji šil sám klidně dodám foto jsem čalouník a dělám i veškeré opravy interiéru ale i doma sedačky židle a vše co je počalouněné i to co není dělal jsem ji i kámošum za 1100kč nekdo chce s ušima nekdo i bez já mám bez a je to hezčí

jen taková otázka: k čemu to tam dáváte tu kůži?? nebo jakej to má prostě účel?? to je nějakej tuning???:myslim - jen se ptám protože mě to docela zarazilo, už to vidim na vicero autech, a taky to docela esteticky znechucuje cele auto. Díky za poučení a vysvětlení:mrk

Ahoj já jsem si ji šil sám klidně dodám foto jsem čalouník a dělám i veškeré opravy interiéru ale i doma sedačky židle a vše co je počalouněné i to co není dělal jsem ji i kámošum za 1100kč nekdo chce s ušima nekdo i bez já mám bez a je to hezčí

Máš SZ děkuji

Sorry,ale to je opravdu přímo hrůzdný!!!:aut.Vidim snad prvně tohle a nedal bych si to na kupatko snad ani kdyby mě za to platili..:D.Ale to jest jen můj názor z mnoha tady koukám.Omlouvám se tacím,kterým se to líbí......

[upravil dne 4/5/11 17:08 Denyyy1986]