Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Peľový filter

marosrs

Recommended Posts

Zdravím!

Vedel by mi niekto poradiť aký mám dať peľový filter do mojej 406-ky. Číslo toho filtra je 6447 S5, ale je tam veľké množstvo výrobcov, veľké rozdiely v cenách a tak si neviem vybrať. S ktorým máte dobré skúsenosti?

Dík za radu!

Já mám kupodivu dobrý zkušenosti s uhlíkovým Filtronem 1020A za třistapade. Vzhledem k tomu že se má měnit minimálně každou sezónu, tak tady v tom případě jsem se na drahý značky vykašlal, ač jinak bych Filtron nikam nedal. Přes dva roky je tam dávám a žádnej problém - filtruje, pasuje, neucpává se, neplesniví a hlavně není drahej.

PEU cca 615,- obyč a 735,- uhlík.

Filtron se tam pravda jen posadí, nic se nikam nezacvakává, kolem má molitan, kterej to utáhne. Ale drží a slouží za 350,-

Pravda je, že originál jsem naživo ještě v ruce neměl :mad:

A jen pro zajímavost jak vypadá ten Starline ? Ten muj Filtron vypadá hentak: papírovej rámeček filtru je oblepenej po obvodu molitanem, jen se to prostě posadí do kaslíku.

Proč se ptám: muj kaslík má kolem obvodu takový obdélníčkový dirky, jako by se tam něco mělo zacvaknout. A připadá mi jako když mi něco schází ;)

V s-boxu ale nic víc není namalovaný. K čemu tedy jsou ty dirky ? Žeby některý dražší filtry do nich zapadly nějakýma výstupkama či tak podobně ?

[upravil dne 2/5/11 14:20 hugo.v.r.]

post-21937-14109617006217_thumb.jpg

jojo origo ma kolem sebe tvrdej plast a zapada do tech direk zobackama musel jsem ho lechce vypacit mrkni na AK a podivej na starline nejvetsi smejd a zobacky ma ono je to asi jedno. ja jen mam radost ze jsem vytahl filtr PSA :D