Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Turbo + vstrekovače + naftové čerpadlo

Hafan007

Recommended Posts

Ahojte všetci,

Pravdepodobne ma čaká výmena turba (pluve mi olej, plyn reaguje oneskorene) pri tej príležitosti by som vymenil aj vstrekovače, žhaviče a palivové čerpadlo. Keď to budem meniť, tak už nech pribudene aj ten koník navyše.

Preto sa pýtam -

Aké turbo ? ? ? - Výrobca, prípadne cena (asi vačšie ako seria)

Vstrekovače ??? - Výrobca, prípadne cena (asi vačšie ako seria)

Žhaviče ??? - Výrobca, prípadne cena (asi nejaké výkonejšie, ak teda sú)

Palivové čerpadlo - Výrobca, prípadne cena (asi nejaké výkonejšie)

A teraz toto - Budem to musieť aj prečipovať ??? Prípadne čo by som tam mohol dať aby som nemusel prečipovávať ? ? ?

Ďakujem, za odpovede . . .

A ted uz jenom jake turbo a jake vstriky a jake cerpadlo....

Musis napsat co chces delat nebo to chces nakoupit neco a naladovat to do auta ???

Ja jsem totiz nepobral tvoje otazky....proto takove odpovede:aut

Jo a jeste jake cerpadlo?

Tam mas dve....podavaci a RAIL.

A jenom za mne.Kdyz chces zvedat vykon tak ti BOHATE staci softwarova uprava za cca (priklad u firem) 5-8 tis a ne 50 - 80 tis za veci ktere jsi tady napsal.

A ono ikdyby jsi to sehnal za levne a zvedl vykon motoru tak s tema vecma ho zvednes natolik ze petku mozna ani nedas protoze ukroutis spojku......

A kdyz to chces menit jenom proto ze to ma najeto dve kila tak myslim ze rovnou muzes skocit do noveho auta.

Pokud to jezdi a nedela bordel tak neni duvod nic menit.Maximalne zhavicky,no:P

No tak teda . . .

Ide to aj bez srandy . . .

Ja neviem, preto sa pýtam . . . Ani vo sne ma nenapadlo, že keby som to tam naraval tak výkon vyskočí tak že utrhnem spojku . . .

Turbo - Ja neviem čo tam môže ísť aby som tu spojku neutrhol . . . Tak ale keby som to menil tak už by som rozmýšlal nad väčším.

Vstrekovače - kdesi tu som čítal, že z 2,2 Hdička by pasovali aj do 2,0 Hdi a že to pracuje v pohodke aj bez chipu (preto otázka)

Čerpadlo - ďalšia vec čomu nerozumiem - Podávacie je u nádrže ??? A to RAIL je kde ???

Podavaci je v nadrzi a RAIL je u rozvodu.

Vstriky menit sam nemuzes pokud nechces propalit pist a turbo davat vetsi je blud.

Kdyz mas fakt penize na rozhazovani tak si sezen turbo s kulickovymi lozisky....cca 25 tis zaklad pro 150 koni...pak jeste uprava priruby.

Staci ti uplne naprosto jedna jedina vec.

Softwarove upravit a jezdis.

No lebo si povedzme na rovinu - 2,0 Hdi 79 Kw je dosť ubohé . . .

Vieš ani jedno auto čo som mal som nenechal v povodnom stave či už motor, tak aj exterier . . .

Som tuner, teda nie žiadny profík, ale o tuning sa zaujímam už asi 10 rokov . . . Jako nehovorím o sebe že som najsamlepší frajer tuner, že mám všetko na 100 percent zmáknuté, ale páčí sa mi to odlišovať sa od ostatných . . .

No keď to raz skusíš, tak ta to nepustí, je to jak s tetovaním, máš jedno chceš ďalšie, alebo audio - máš SW, chceš lepši, dáš zosik . . .

vieš ako to myslím ? ? ?

Tak preto chcem niečo robiť, upravovať, proste sa v tom trošku porýpať . . .