Jump to content
  • Aktuální cíle darů

tonovani skel

podolak2

Recommended Posts

čaute:), chci zatmavit na 206tce (5.dv) okna. Chci se proto optat jake s tim mate zkušenosti hlavně s předními bočnímy kolik se mužou zatmavit (aby bylo v souladu s předpisy:blablabla). A kolik máte zatmavene zadní + kufrové. Popřípadě hoďte foto a % zatmavení:myslim. Díííííííík chalani:papa

Guest Džůny

Takže nakonec je to fakt pravda a vepředu se už nesmí vůbec? A co s těmi, kteří už to mají legálně zatmaveno z dřívějška, to je jako OK? Tady fakt občas zůstává rozum stát...

Na předních přeci do určitého procenta, ale většinou výrobci už při výrobě vozidla tohoto limitu dosahují, takže v podstatě tam nemůžeš dát tmavší folie :). Nejlepší je stejně si nechat otonovat jen zadní okýnka + zadní okno - nic tím neporušuješ, vypadá to pořád dobře a nemusíš večer stahovat přední okýnka aby si viděl na semafor :aut

tak já jsem psal do jedné firmy a dnes mi odpověděli: cele auto natonovat foliemi stoji 3500kč (všech 5 skel) a na přední boční okýnka může jit folie se 70% prupustnosti světla... ale že to ještě ukaži na mistě jak to bude vypadat a podle toho jak už to je zatmavene z origo

Já jen napíšu jak to udělám já: zkontaktoval jsem přes email několik firem, co tohle u nás dělá, kolik by stálo tonování zadních bočních + zadního (3 skla), s cenama to bylo docela podobné, takže od 2500Kč (což je pěkné) do 3500Kč, víc ne. Myslím, že to jsou vše kvalitní firmy, většinou SunTek a další názvy si už nepamatuju. Ale půjdu asi do tintek.cz = dobrý cena, vypadají profesionálně, přijedou ke mně domů bez poplatku za benzin (tuším) :papa

Já taky koukám po zatmavení a všude mi říkali, že vpředu 70% folie, ač jsem jim vždy psal, že mám tonované z výroby. :myslim

V podstatě ti i na přední nalepí, co budeš chtít, ale nepodepíšou se pod to ...

Z AutosklaHolešovice mi napsali toto: \"můžu dát i dopředu cokoliv, ale schválená je tam jen čirá bezpečnostní fólie a nebo fólie UP 75\"

Zde na foru jsem v jenom vlákně našel, že někdo má zafoliováno od http://www.japkor.cz/cenik.html a ceny jsou jaksi hodně nízké, ale pro mě je Plzeň vcelku z ruky.

[upravil dne 2/5/11 15:32 MilanF1]

• 2 weeks later...

Já mám dneska taky zatmaveno, foto hodím zítra, pokud by to někoho zajímalo :D

Jinak taky chci vidět atest na předkách, jelikož já tam mám 70% folie a skoro není poznat, že tam je :D

Jenom dodám, že jsem jel do toho Japkoru, jak jsem psal výše a cena suprová ;)