Jump to content
  • Aktuální cíle darů

2DIN

proky16

Recommended Posts

2DIN by som asi neriešil, musel by si vyhodiť mriežky vetrania a komplikovane prerábať stredový panel.

Ja by som skôr porozmýšlal nad takýmto niečím v spojení s kvalitným 1DINom... :roll

206%201.jpg

Alebo : :o

Multimedia%20Peugeot-CC%20foto%201.jpg

[upravil dne 5/2/2011 00:22 Cinicman]

To je hodně slušný zařízení :) Co to tak může stát a hlavně na co všechno se to dá využít? Pokud by to fungovalo i jako navigace, tak dobrý. Ale u tohodle se obávám, že to bude jen dispej na kterým poběží filmy, parkovací kamera a to bude tak všechno.

Tak tohle se mi fakt líbí. Přemýšlel jsem o něčem podobným, ale chtěl jsem zvednout celý středový tunel. Bohužel jsem narazil na výrobu \"plastových\" dílů. Předpokládám, že je to sklolaminát. Máte někdo zkušenost?

no všechno to jsou pěkné věcičky ale já jsem si pořídil 2DIN radio skoro zadarmo tak jsem se do toho pustil, už to tam mám osazené teď si jen už pohrát s plasty a možná zachráním i topení! ;-)

Tak zatím tady pár fotek dělám to zatím postupně tak jsem budu pomalu něco přidávat. To topení jsem nakonec dal pryč, ale kdybych se s tím chtěl s*át tak ho tam nějak narvu, možná do budoucna to ještě nějak zkusím, ale uvidím. Pozděj sem hodím i foto zevnitř bez radia, ted se mi to nechce vyndavat kvůli jedné fotce! :)

IMG_0079.JPG

IMG_0080.JPG

IMG_0081.JPG

Vypadá to dobře. Jen taková technická - když si v zimě zatopíš, tak všechen ten vzduch co by šel z těch dvou výduchů půjde z vrchu na to rádio podle tý první fotky. Nebude mu to vadit? :)

• 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Guest Simpo007

To proky16...už delší dobu taky přemýšlím o 2din rádiu(hlavně kvůli navigace) a chci se zeptat jak jsi to tím plastem vyplňoval? to jsi na hrubo napájel plasty a pak vykitoval a vyhladil?

navigace v miste radia mi prijde trošku nepraktická, odvádí to hrozně pozornost od vozovky.. když už tak ji zapasovat místo displaye nahoru :)

Ja uz mam navi objednanou z ciny a pokud se mi zalibi tak ji tam zapasuji :)

Guest Simpo007

To je pravda....trochu nepraktické to asi bude, ale když už si budu pořizovat rádio tak se vším všudy....nacpat ho ale namísto displeje by bylo zbytečně komplikované, hlavně kvůli jeho hloubce....Odřezat kousek topení je menší zlo....