Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Výměna žárovky PL potkávacího světla

Lví-ček

Recommended Posts

Ahoj,

tak se s vámi musím podělit o pokus vyměnit si žárovku u levého předního potkávacího světla. Po dvaceti minutách jsem s poškrábanou rukou o hranu karoserie měl chuť světlo rozkopat. Přivolal jsem si na pomoc taťku a nakonec jsme se shodli, že je to práce pro mechanika.

Pokaždé se žárovka nadzvedla a opírala o plechový válec uvnitř světla. Koukali jsme i do knížky Jak na to a výsledek byl stejný.

Typ žárovky byl naprosto stejný s původní. Zítra mě čeká návštěva mechanika. :(:(

[upravil dne 2/5/11 10:33 Lví-ček]

Ha, až budeš dávat měsíčně novou jako já tak to natrénuješ:D

Jednou jsem se vytrápil taky a pak jsem zjistil že je obráceně:mad: a opírala se o ten vnitřek.

Pro jistotu ve dne jezdím na mlhovky a mám už 2měsíce bez výměny:aut

:papaAhoj

To ťa mrzieť nemusí, myslím že každý s tým mal na prvýkrát problém :D

Iba vtedy je to v pohode, keď už to máš nacvičené. A keď sa nedarí tak treba dávať ešte väčší pozor aby si žiarovku neošahal lebo potom si to zopakuješ oveľa skôr.

:xvul Myslím že většího idiota než udělalo moje auto z několika \"mechaniků\" z tebe neudělají :aut

3 mechanici tvrdili že to mlácení od pravého kola je určitě poloosa, a ani jeden si nevšiml že je to jen povolený šroub na kole :D Takový výrazy když jsem jim řekl co to bylo jsem dlouho neviděl :D

Guest minimaxa

Mě chtěl mechanik vymontovat palubní desku z auta proto, aby opravil blikající kontrolku tlaku oleje z důvodu zřejmého zkratu. Přitom se jednalo o indikaci uplynulého servisního intervalu :D:D:D

Tak mechanik to měl za chvíli hotové. :)

Měl jsem taky tento problém, žárovka mi tam neseděla a v noci mi to svítilo skoro pod auto.Pak jsem zjistil, že jsem dal žárovky obráceně.Na žárovku jsou tam dvě západky..dole a na hoře.Já to samozřejmě dával dolů a to bylo špatně.Otočil jsem to západkou nahorů a teď svítím jak mám.Myslím že netřeba mechanika