Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilátor špatně pracuje-Peugeot 306


pierre1986

Recommended Posts

Dobrý den,potřebuju poradit,mám peugeot 306,1.4,r.v.1998 s klimou a můj problém je,že mi neustále běží větráky sahary naplno,zkoušel jsem pročistit všechny čidla,jak na termostatu,tak i na chladiči(modré,hnědé,zelené)ale nepomohlo,parkrát už jsem tento problém měl a vždy mi ponohlo čidla pročistit,takže to nejspíš bude čidlem,ale nevím jakým,můj tip je zelené.Četl jsem tu,že to můžou dělat relátka,ale když mi předtím pomohlo čištění čidel,tak jsem tuto možnost vyloučil..nemůže to dělat ještě nějaká pojistka?Nechce se mi to dávat do servisu,ale zas na sundání přední masky si netroufnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dělá to stále,popíšu to podrobněji,při jízdě když přidávam plyn stačí i lehce,se zapnou větráky sahary naplno,do toho se mi rozsvítí kontrolky airbag,ABS a ještě do toho buď svítí a nebo problikává kontrolka STOP,když vyřadím na volnoběh kontolky zhasínají a větrák se z nejvyší rychlosti přepne na nižší,někdy se i vypne.Asi to budu muset dát nakonec do servisu na tu diagnostiku,protože já fakt už nevím:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá to po přidání plynu i na místě?

Bude to vadné ukostření, teď je otázka, čeho. Pokud to dělá i na místě, je vyhráno (za jízdy se blbě měří napětí mezi motorem a kostrou:D))

Takže zašprajcuj plyn do stavu Porucha a buďto měř voltmetrem, zda všechny kostry mají stejný potenciál, anebo si na minus baterky dobře připevni kablík a přizemňuj: karoserii, motor, alternátor, minusy čidel a bitronu.

Taky nejprve změř voltmetrem na plusu baterky, kolik dává altík, kdyby přebíjel, tak by to také mohlo takto blbnout.

[upravil dne 4.5.2011 09:48 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...