Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 508 denní svícení


advise

Recommended Posts

Zdravím , motorizaci už psal Pipinek 12.10.11 je to 2.0 HDi 163k S tímto motorem prodávají jen 6st automat AM6 . Řadí klidně a přesně ,jak bych řadil já,tak že ani moc nepoužívám pádla.Jen když si chci trochu užít, dám sport režim a řadím pádly.:D.
P508 2.0 HDi 163k sa užvyrába aj s M6. http://www.peugeot.sk/media/deliacms/media//36/3654-25acbe.pdf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

nooo tak mi volali, že auto je vyrobeno , jenomže ti nemakačenka francouzi a jejich přepravní společnost jsou tak leniví, že se nikomu nechce auta do čr dovézt.. a od 15.12 maji do konce roku dovolenou, takže pod stromeček si vylepím fotku a auto bude až na NR :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
ahoj, taktez jsem stastnym uzivatelem 508 uz asi tyden.

jelikoz jsem mel stejny problem jako nekolik z vas, tak jsem zacal patrat (youtube apod. :) ). taky me problikavali protijedouci auta a kdyz jsem nikde nevidel policajty, tak mi to prislo napadne, nebylo ostre slunko, tak jsem si myslel, ze jsou ledky videt. no tak k veci...

- poloha auto, svitily predni ledky, zadni ledky, na pristrojovce kontrolka obrysovek (parkovacek). v tunelu se rozsvitily xenony (kontrolky obrysovek a potkavacek).

- poloha obrysovky, predni ledky, zadni ledky. svitivost prednich ledek naprosto stejna (kontrolka obrysovek).

- poloha potkavacek --> xenony (kontrolka potkavacek a obrysovek)

muj telefonat s prodejcem, ktery overil, ze u nich jsou predvadeci vozy nastaveny v rezimu auto na sviceni led (obrysovky) a xenony zaroven a pozvani na prenastaveni.

po dnesni navsteve servisu Federal Cars Praha jiz vse funguje jak ma...

rezim auto - denni svetla led na velmi slusne svitivosti(puvodni \"led obrysovky/parkovacky\" slaba svitivost), zadni led nesviti, nesviti kontrolka obrysovek ani potkavacek, v tunelu se rozsviti xenony a kontrolky obrysovek i potkavacek.

snad jsem to napsal srozumitelne a snad vam to pomuze pri komunikaci se servisem. ;)

skuci, dobrý elektrikár by to mal vedieť, ak nie, tak im to vysvetli, ako to napísal zedik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, taktez jsem stastnym uzivatelem 508 uz asi tyden.

jelikoz jsem mel stejny problem jako nekolik z vas, tak jsem zacal patrat (youtube apod. :) ). taky me problikavali protijedouci auta a kdyz jsem nikde nevidel policajty, tak mi to prislo napadne, nebylo ostre slunko, tak jsem si myslel, ze jsou ledky videt. no tak k veci...

- poloha auto, svitily predni ledky, zadni ledky, na pristrojovce kontrolka obrysovek (parkovacek). v tunelu se rozsvitily xenony (kontrolky obrysovek a potkavacek).

- poloha obrysovky, predni ledky, zadni ledky. svitivost prednich ledek naprosto stejna (kontrolka obrysovek).

- poloha potkavacek --> xenony (kontrolka potkavacek a obrysovek)

muj telefonat s prodejcem, ktery overil, ze u nich jsou predvadeci vozy nastaveny v rezimu auto na sviceni led (obrysovky) a xenony zaroven a pozvani na prenastaveni.

po dnesni navsteve servisu Federal Cars Praha jiz vse funguje jak ma...

rezim auto - denni svetla led na velmi slusne svitivosti(puvodni \"led obrysovky/parkovacky\" slaba svitivost), zadni led nesviti, nesviti kontrolka obrysovek ani potkavacek, v tunelu se rozsviti xenony a kontrolky obrysovek i potkavacek.

snad jsem to napsal srozumitelne a snad vam to pomuze pri komunikaci se servisem. ;)

skuci, dobrý elektrikár by to mal vedieť, ak nie, tak im to vysvetli, ako to napísal zedik

jj já sem mu poslal link na tohle vlákno a radši sem mu to ještě přepsal tak uvidíme, až si pro něj příští týden pojedu, jak překvapí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...
  • O 1 rok později...

Mne sa problem so svetlami vyskytol az teraz. Doteraz v rezime auto za dna svietili len predne ledky a po tme sa pridal xenon. Teraz aj za slnecneho dna svietia aj xenony. Spolu s tym zacali blbnut aj stierace v automatickom rezime. Ked ho aktivujem, stieraju aj ked je sklo suche. Snimac som mal dole, je cisty aj sklo nad nim 🤷‍♂️

Upraveno uživatelem petokolar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menil. Uz som aj prisiel na to, kde bola chyba. Vsetci ten snimac  maju pekne za cirym sklom, ked som sa pozeral a ja som mal na nom taky biely povlak, tak som to pozrel a na snimaci bol taky 3mm hruby silikonovy mliecny platok, tak som myslel, ze ho tam zabudli pri vymene skla. Tak som ho dal prec. Skusil som ho vratit naspat a zrazu to funguje ako ma 🤦🏻‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...