Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Ruční mytí v okolí Oloumouce - kolik se nás najde?

Guest Džůny

Recommended Posts

Guest Džůny

Tákže, známý má známeho (:D) který ručně myje auta – kvalitně a za hodně férové ceny, rozhodli jsme se, že ty své necháme pořádně vypucovat.

Kdyby se nás našlo víc, věřím že by se udělala ještě férovější cena a ve výsledku by to pomohlo všem. ;)

Tohle berte jako předběžný průzkům, podle počtu \"přihlášených\" by se mu to pak nahlásilo a stanovila se cena. Samozřejmě dělá vnitřek i vnějšek.

Web: http://www.mobilni-cisteni.wz.cz/

Foto práce (tématické :D)

http://hanscze.rajce.idnes.cz/Peugeot_306/

Guest Džůny

sivlar: Na webu máš telefon i e-mail, není nic jednoduššího, než se zeptat. Ale myslím, že vzhledem k výsledkům a kladné odezvě / referencím i na jeho Facebookové stránce nebude absolutně žádný problém. ;)

Tak co, kdo další? Nikdo si nechce nechat za pár stovek komplet umýt auto?

Guest Džůny

Máš nějaké fotky? :) Jedna zlatá 406 nám tady jezdí po městě a je to fak moc hezká barva. Kdyby se o to ten člověk jenom trochu staral... toho kupéčka je ale věčná škoda, bylo moc hezké. Tak snad jsi za něj aspoň dostal kolik jsi chtěl.

cena mi nepripadne moc zajimava.

v OL primo v arealu OLFEDO resp. Vedle Gastronomicke skoly Praktick je autoservis kde maji bandu bab a tam ty auta i cisti... Pokud me pamet neklame tak sem platil 1000,- za venek i vnitrek bez PPD.

Guest Džůny

Tak to máte v Olomouci echt ceny, já tady u nás neseženu nic levnějšího než 1200,- a to ještě jen za vnitřek.

Mimo to, proto taky existuje tohle téma. Čím víc nás bude, tím nižší bude i cena. A navíc se zárukou, tím že se známe to zkrátka nebude mít snahu odfláknout. Což by neměl tak jako tak, ale stejně.

Guest Džůny

1200 za interiér / exteriér s komplet tepováním (včetně stropu a kufru), vydesinfikovním klimatizace a oživením laku je moc? Tak to mi pošli odkaz na něco levnějšího a rád ušetřím.

Jinak ber, nebo nech být.

ono opravdu je umyte a umyte auto,na detailing.cz vam to radi vysvetli,taky jsem neveril jaky je v tom rozdil.a rozhodne si to radeji udelam sam nez to nekomu davat.umyt auto umi kazdy blbec......tot muj nazor.

Guest Džůny

Díky za odkaz, ale já fakt nemám čas se s tím drbat sám. To radši udělám něco užitečnějšího.

Platí to samé, ber, nebo nech být.

Guest Lubk0
1200 za interiér / exteriér s komplet tepováním (včetně stropu a kufru), vydesinfikovním klimatizace a oživením laku je moc? Tak to mi pošli odkaz na něco levnějšího a rád ušetřím.

Jinak ber, nebo nech být.

Ja som s CR bohuzial neni. Ale posledna skusenost s bratrancovim Santa Fe, coz je pomerne velke SUV.

Kompletne ocisteni vozi, vratane podvozku nad kanalem, komplet bodblatniku a vseho, co na aute je. Navoskovani auta (alebo to nazvime oziveni laku). Osetreni plastu, a pneumatik. Cisteni a voskovani skla (voskovani - special pripravek na vysoky lesk autoskel). tepovani komplet auta, sedacky, kufr, strop, koberce na zemi, koberceky, vyplne dveri a operky. Osetreni palubky a vsech palstu v interieru a cisteni plus lesteni elektronu (odstraneni asfaltu atd) ... A abych nezabudl, kompletne umyti motoru a oziveni vsech gumenych hadic a plastovych dilu.

Tohleto za 50 Eur v Modranke, cca 2 km od meho bydliska, na velke SUV. Za 306 bych takove prachy napr nedal.

+ vysledek byl, aspom co se tyce tvych fotek, nekde jinde :)

Proste mi to nepride zadna prace, ktorou by nedovedli iny borci za par korun.

Inak tech 50 eur je pri kurzu 24 kč rovnaka suma ... Ale stale se jedna o 2x tak velke auto jak 306 :P

Oni:Je to tak, podle me na svoje auto by měl mít člověk čas.

Na to, že by měl mít člověk na svoje auto čas naprosto souhlasím.

Ikdyž tyto služby považuji spíše za nadstandartní, tím myslím to, že doma nemám prostředky na to, abych horní tapec čistil, nebo si stříkl spodek proti korozi.

Vysaju si, umyju auto, naleštím a když mám dětinskou náladu, tak umyju i veškerý pikačovinky např. dveře zevnitř, podběhy, liťáky zevnitř, všelijaký mezírky atd. Ty mezírky a skulinky, to už je extrém jednou do měsíce.

Guest Džůny

Lubk0: Gratuluji, vyhráls a dokázal mi, že vám to na Slovensku myjou 100x líp a zalevno. ;) A teď bys mohl, prosím, konečně pochopit, že tohle téma není o hledání nejlacinějšího ručního mytí; přišel jsem s konkrétní nabídkou pro případné zájemce, díkybohu ještě žijeme ve svobodném světě, což znamená, že si klidně můžeš jet nechat umýt auto třeba i za €20.00, je mi to srdečně jedno, na mé situaci to bohužel nic nezmění.

A chlapci oni + silvar, nezlobte se na mě, ale mám pocit, že jste zase jednou z nudy objevili něco nového, přijali to za své a teď to, třeba i podvědomě, berete za důvod proč se dívat na ostatní, kteří se o to nezajímají, \"mírně shora\". V pořádku, je to lidské. Tím bych vás samozřejmě nerad urazil, jen říkám, jak to vnímám.

Na své auto čas mám. Bohužel, třetinu dne spím, třetinu jsem v prvním zaměstnání a třetinu ve druhém. V soboty dělám přesčasy a neděle jezdím do školy. Takže se na mě, ubohého chudáka, kreténa a neznaboha nezlobte, že se hned nehodlám ponořit do tajů \"dýtejlingu\" a neutíkám místo odpolední směny koupit tepovač a přípravky. Navíc se nerad drbu s nebezpečným odpadem. Takže mi odpusťte to, že jsem si DOVOLIL uvažovat o ručním umytí auta od známého.

Mimochodem, před týdnem jsem byl i v myčce. Upálíte mě za to na hranici?

[upravil dne 3/5/11 01:14 Džůny]