Jump to content
  • Aktuální cíle darů

spotreba kombinovane 7,3L ,ráno zlé štarty

mato81

Recommended Posts

Neviete mi niekdo poradiť,už asi 2000km mi ukazuje spotrebu kombinovane 7,0-7,3L.ráno velmi zle štartuje-dlho točí.potom celý deň štartuje na pol otáčky.motor ide perfektne (sila,ťah)dym žiadny.poradťe prosím čo to môže byť.Ďakujem.

Guest bardoun

Jaké jsou ráno teploty? Když jsem jezdil se studeným motorem a město tak jsem za takvou spotřebu co píšeš byl rád:-) Jinak si dolej baterku a uvidíš co to udělá:cool:

[upravil dne 28/4/11 20:31 bardoun]

okolo 8 stupnov.celý den startuje normalne aj ked stoji 5 hodin.len cez noc do rána.chodim s tym aj mimo mesto a stale ukazuje nad 7L.aj v meste aj mimo aj studeny aj teply.neviem ci je to dobre ale rucicka na teplotu ukazuje max 85stupnov.je tam nový termostat.a ráno ked to dlho točí potom vybehne sivý dym.

Guest bardoun

Starter ráno točí furt stejně jako odpoledne? Neparkuješ takhle náhodou v kopci nebo nějak nakloněnej? Žhavení to nebude to funguje když je mín jak 5 celsia.

starter ide stale rovnako.zhavice mam nove.parkujem takmer na rovine.aj doma aj v praci.kamarat ma 110ps hdi chodime skoro rovnako a jemu to ukazuje 5,6 kombinovane a startuje mu to normalne rano.je to skoro moj sused a robime kusok od seba.podla mna to niesu ani zhavice ani trysky ani cerpadlo.ani nafta nepada to som uz skusal.podla mna to bude neake cidlo.

Guest bardoun

Kdyby to byla váha vdzuchu tak ti to nepojede to jsi říkal že to tahne dobře... Na víc by tě to při jízdě kouřilo:roker

• 2 months later...