Jump to content
  • Aktuální cíle darů

pohon na vrata

chuck11

Recommended Posts

Nemá někdo skušenost s pohony s dálkovým ovládáním na garážové vrata otevýrání je do vrchu jde to lechce je tam pružina.Nechtěl bych nějaké čekšmejdy ,ale aby aspoň těch 10 let vydrželi a mněli aspoň 2 dálkače.

Dík za okazy a rady:papa:papa

Dělám Hörmann myslím že umí dobré pohony, umím i Italské Beninca a Came, Came bych postavil vedle Hörmanna, ale přeci jen Němci lehounce utekli je to o elektronice u Hörmana si nastavuje síly sama, kdežto u Came ještě pořád musím točit trimrem, Beninca je levná, fungovat funguje, má hezký design, ale výdrži moc nevěřím... Supermarketovky, já jsem třeba koupil před čtyřmi roky na vjezdovou bránu dvoukřídlou za 7500,- (ještě jsem nedělal pohony) a už dosluhuje, fouká vítr musím bráně pomáhat, táta koupil (taky na vjezdovou dvoukřídlou) před dvěmi léty za 9000,- taky supermarket, nechtěl počkat až mu přivezu Hörmanna a cena by byla o cca 4000,- vyšší (kterou by stejně neplatil) a jemu stačí supermarket... tak už mu nechodí dálky (blbly od začátku, ale on to reklamovat nebude, stejně by s ním vyběhli (určitě taky znáš...), a pohony taky tak divně škobrtají... Takže některý supermarket může chvilku fungovat a některý už od začátku nic moc. Takže Hörmannem nic nezkazíš. Umím i zajímavou cenu, ale do Ostravy bych to zdarma montovat nejel, bohužel je už daleko, jedině poslat a montovat sám... U Hörmanna je na stropní pohon 5 let.

[upravil dne 26/4/11 18:05 tadom]

[upravil dne 26/4/11 18:11 tadom]

Já mám vrata Kružík a zatim všechno šlape super. Soused je má taky a šlapou mu bez problému a to už je má hodně dlouho.

Na ten motor mam zaruku dva roky a je to taky vyrobce Kružík. tak doufam že to pár let vydrží:)

Myslím si že na to nebude potřeba nějaké šílené siláky motory,jdou vyklápět fakt lechce

Kružíka jdu pohledat

To tadom--- v jakých cenách se ty motory s dálkačema pohybujou klidně i SZ

[upravil dne 26.4.2011 18:31 chuck11]

Mám Hörmann s pohonem ozubeným řemenem - proti řetězu je podstatně tišší - a chodí spolehlivě už třetí rok. Stanadrdně 2 dálkáče a další lze doobjednat. V době pořízení 6.500,- Kč.

Uvažuji o tom pro tchána. Garáž má výklopná plechová vrata v jednom kuse. Brána je obyč. dvoukřídlová.

Z finančních důvodů budeme zřejmě uvažovat montáž svépomocí.

chuck11: Hormann nebylo to pravé? napiš úvahy a postřehy.

Nebyl problém v Hörmannovi, ale v obchodníkovi, i cena se mu líbila, jenže já mám špatné zkušenosti s objednáváním zboží pro zákazníky bez záloh a chuck11 má zase špatné zkušenosti s posíláním peněz dopředu. Plně ho chápu a uznávám jeho volbu. Bohužel já si s nabízenou cenou, nemůžu dovolit nakupovat na sklad, na jiném auto fóru, mě takhle vyšplouchli dva uživatelé, jednoho jsem nakonec dohnal, ale přes měsíc mi v tom leželi peníze, pohon druhého jsem měl půl roku doma.... Prostě omlouvám se, ale bez zálohy ani ťuk... dávám si tak malou marži, že následné problémy s dodáním jsou pro mě neschůdnější, než kšeft nezrealizovat.

Díky za odpověď.

Tchán se musí rozhodnout sám. Škoda, že to nezrealizoval už před 15 lety - mohl mít ušetřeno lítání s visacím zámkem.

Pokud bych dodal fotky a náčrty, pomohl bys vytipovat vhodné pohony? To je to, čeho se já obávám - jak vybrat vhodný pohon.

Tak tak Hörmanny jsou hodně dobré motory,proto sem myslel,že od tadoma budou,ale posílat mu až tak velké zálohy se skušenostma co mám je pro mně velké riziko.Proto mně i mrzí,že to nevyšlo ceny má opravdu dobré.Moje záruky,že mu je odeberu mu nestačí a to holt musím respektovat.Proto zháním jiné možnosti:roll

[upravil dne 30.4.2011 23:14 chuck11]

Za sebe, jen že leták s akcí na vrata co mají na stránkách je z loňského roku. Letos jsou vrata v jiných rozměrech a za vyšší cenu.

Jinak v roce 2008 byli hlavním sponzorem rallye, která podle nich byla pojmenována. Nic to nemusí znamenat, ale firma to bude asi větší s finančním zázemím, jenže v roce 2008 nebyla ještě znát krize, to se vydělávali peníze úplně jinak než dnes.

[upravil dne 1/5/11 10:15 tadom]