Jump to content
  • Aktuální cíle darů

406 Coupé - výměna držáku antény > odpojení kabelu

chechet

Recommended Posts

ahojte.

uz delsi cas mi na Coupé chybi antena. mel jsem tam takovou kratkou hlinikovou (\"tuningovou\"), ale pred vstupem do mycky jsem ji zapomnel sundat a sundala ji za mne mycka. bohuzel tak brutalnim zpusobem, ze prut anteny vytrhla z drzaku i se zavitem, ktery byl v drzaku zalisovany! a to drzak neni ze zvykacky, ale z hodne tvrdeho plastu! vratit zavit zpet je zrejme nemozne, ma ctvercovou zakladnu a prestoze prosel dirou ven, tak zpet ho nenarve ani zekon. drzak si tedy budu nejspis muset koupit novy v Peugeotu, ale potreboval bych poradit s kabelem. nenapada mne totiz jak by se dal od drzaku odpojit. zkusil jsem jej silneji potahnout, ale drzi pevne... budu ho muset strihnout? :roll

foto drzaku s kabelem:

post-973-14109616896586_thumb.jpg

no neni presne z mojej 207cky ale je to z 207 a C3 a je to posledny typ ktory sa montuje na auta PSA. teda mozno existuje viac typov ale myslim ze vsetky uz su takto riesene (konektor nie v antene ale na kabli).

a este druha vec ked budes chciet priskrutkovat tu zakladnu ku streche budes musiet aj tak asi dat strop dole a zospodu utiahnut maticu :(

[upravil dne 26/4/11 13:47 pipistrel]

• 2 months later...

Vítek1: je docela mozne, nevim co je raku 2. ale chtel jsem ji od Devils-Night, ktery rozebiral 406 Break r.v. 2003, a pry byla jina nez potrebuji. podstatna je patice, ktera musi byt pro ctvercovou diru ve strese.

Opl405: diky!! Peugeot Samohyl Zlin mi dal cenu 1300,- s DPH. jim je** nebo co? :o

Kup normálně koncernovou anténu, někde na vrakáči pro Oktávku nebo Fabii, jednak je citlivější, jednak ten spodek pořídíš okolo 100,- já jendou na Aukru koupil za 100,- 3ks. Montážní rozměry jsou stejné jako na obrázku. Možná, že bych našel jen obal s maticí a dal by se tam přehodit jen tvůj plošňák.

[upravil dne 27/6/11 08:13 koblih69]

Ahoj...Mám to u sebe doma, musím to najít a zkouknout (už je to nějaký rok co jsem to sundaval), jestli je to ono pošlu ti to jen za poštovné, v případě zájmu napiš SZ...

Edit: Tak nic, mám jen to s kulatou dírou, škoda...

[upravil dne 27/6/11 11:04 rootsky]