Jump to content
  • Aktuální cíle darů

vzduchovy deflektor - podlaha

Marcel00

Recommended Posts

Ahojte... potrebujem zohnat vzduchovy deflektor, ktory sa nachadza pod podlahou spolujazdca. Potrebujem lavy ci pravy ? osobne si myslim ze pravy, ale preistotu sa poradim, nakolko to nieje lacny spas. nasiel som aj na ebay-i za 25£, len skor nez to objednam sa poradim, aby som neobjednal ten opacny...

a nemate niekto tip kde kupit inde ako v Peu alebo ebay? v okoli BA ziadny pazout na vrakaci ?

na obrazku diel cislo 5

post-31067-14109616895343_thumb.jpg

[upravil dne 25/4/11 22:01 Marcel00]

nie je to az take zle s tymi nahradami... kupoval som predny podblatnik, sedi ako rit na serbel, akurat som musel vacsim vrtacikom prebehut stavajuce diery aby som sa netrapil so srobami

ale pre istotu bola nachystana aj teplovzdusna pistol ;)

škoda, že tieto veci nerobia z kvalitnejších plastov.

Ale určite by som zháňal origo. Tie napodobeniny made in Poland a China nie sú presné a treba to upravovať

[upravil dne 27/4/11 08:26 andy 3823]

tie kvazi origo sa vyrabaju v polsku... ako vsetky ostatne plastove diely...

som to vyriesil tak ze som to opravil tioe deflektory, prinitoval som tenky plech na dieru a zalial teplovzdusnou pistolou s pouzitim tenkej vrstvy lepenky... ani vidiet to nieje... a ucel to plni...

nedam za taku blbost 100 évri

[upravil dne 28/4/11 16:01 Marcel00]

moze hucat napor vzduchu... su tam zahyby a tak.

je tam palivo vedenie, a u mna najnovsie aj cepradlo na webasto :D

takze to chrani pred vodou, kamienkami, ale myslim ze sa jedna hlavne aby to nehucalo od naporu vzduchu,

preto je to aj tak aerodynamicky vedene...

• 9 months later...
si si vyrobil tie carbonove???:myslim

Ano,,dal som ho dole a praskliny som prekryl carbonou tkaninou vo dvoch vrstvach,,,tzv,,Prepreg,,má tu vlastnost že pri izbovej teplote do troch hodin vytuhne na beton,lebo v sebe obsahuje zivicu ,,potom som to dal dole,,a cele podlepil špecialnym lepidlom,,je to pevnejsie ako originál,,,ak bude viacej casu,,nie je problem cely deflektor vyrobit z carbonu,alebo z kevlaru,otazka pár hodin,,nic zlozite,,,a to iste sa tyka aj mracitka,,,uz pracujem na carbonových:super