Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Hmmm, velkonoční nadílka od P406:D

Phyryx

Recommended Posts

Přeji veselé velikonoce a prosím o radu:D .. Po prudkém sešlapnutí plynu se motor jakoby pár vteřin dusí, než sačne jít do otáček ... Když pomalu sešlapuji plyn, do otáček jde motor normálně ... BTW: základní nastavení škrtící klapky přes dia? ...

... vzduchovej filtr je jasné, že jsem pozrřel;) .. Je dobrý .. Baterku teď půjdu odpojit a uvidíme ... Předsedo, máš pěkné vozidlo, před chvíli jsem koukal na fotky, heh náhoda:) ... Na svíčky se jdu taky podívat ... Měl jsem uplně ten samej problém kdysi na Fordu, tenkrát celý motor odešel dřív, než jsme to nějak řešil .... No po včerejším čištění klapky ještě volnoběh lít ajka s emu chce, proto jsme se ptal, jeslti základní nastavení se musí dělau přes dia, jao tomu je třeba u VW, nebo jestli jsou hodnoty uložené .. Každopádně co výše popisuji, tak auto dělalo i před čištním ...

... odpojil jsme baterku, je to o něco lpeší, ale zlobí stále .. co se týče otáček, tak když vytočím motor, pusitm plyn tak otáčky když padaj dolu, tak se zastaví na 1500ot/m na vteřinu a potom jdou dolu pomalejš něž normálně ... :bojim:papa

Základní adaptace klapky se po odpojení baterky dělá obvykle automaticky ( navím jak u téhle ŘJ to by musel napsat někdo fundovanější ), není to sice ideální ale z toho nejhoršího to většinou pomůže. Důležitý je odpojit na pár minut, pak nastartovat nechat 5 minut běžet a nesahat přitom na plyn, Pokud je to pak +- dobrý jen takový tupější tak najet aspoň 500 km a pak bych teprve dělal závěry.