Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Reproduktory-vymena P406


Muycle

Recommended Posts

Ahoj,

mozna spatne hledam a nekde to tu je, ale chtel bych se zeptat na vymenu prednich reproduktoru na P406.

O dotaz nize jsem se dozvedel, ze P406 nema vyhybky, ale kondenzatory. Jak tedy postupovat pri vymene sady komponentnich reproduktoru ? Normalne vytahnout stredobasy i vysky a dat tam novou sadu s normalnima vyhybkama ?

Popr nejaky tip na vyber znacky a typu reproduktoru ( predni i zadni) pro P406 kombi, radio Clarion CZ200ER.

Diky za odpovedi.

Muycle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Takovej dotaz .. už tady chvilku hledám a nenacházím.

Jaký rozměry reproduktorů jsou v v P406 sedan ?

chci vyměnit v autě repro za něco kvalitnějšího.

(Auto nemam po ruce abych si to změřil).

Případně nemáte nějakou osvědčenou sadu repro ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze v tehle cene je to temer jedno asi bych nebral v tehle cene alpine pioneer ale spis neco co se soustredi na repraky JBL, EDGE, VIBE, KIXC ........ ja jak jsem jiz nekolikrat psal tak mužu doporucit ty vibe slick 6 comp mam je naposlouchane a z radia hraji dost slusne skoro ve vsech autech, na svoji cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahoj kluci,

tak trochu oživim staré téma, nechce se mi zakládat nové a tohle s tim souvisí.

Chtěl bych si na 406 sedan vyměnit rádio a repráky, nikdy jsem to nedělal ani o hudbu jsem se nezajímal, tak mi hodně věcí neni jasné, puvodně jsem měl v autě 2 repráky v palubce a dva v předních dveřích, později jsem zapojil nejaké dva do zadu (původně tam nebyly žádné), takže otázka zní: když si teď koupim nějaké lepší rádio a lepší repráky do dveří a do zadního plata, musim měnit i repráky v palubce? musim zapojovat nejaké ty výhybky? Příjde mi totiž, že ty v palubce hrajou nejlépe ze všech. Hudbu nechu na to abych byl slyšet 20 min dopředu, ale prostě abych si mohl něco v autě poslechnout a nic nechrastilo jako teď. Rásdio by se mi líbilo nejaké takové: klik jde mi o MP3 a o možnost zapojit flash nebo SD kartu, a repráky nevim jestli koupit nejaký set nebo přední a zadní zvláš, v zadu mam plato srovnané tak by se mi tam mohl vejít nejaké větší. Do předu něco takového? klik a do zadu takového? klik. Jestli je blbost to co jsem postul tak budu rád když mě poradítě něco lepšího. rRadio tak 2500 předek 1200 a zadek 1500?

Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ty repraky od nekud znam :D radio je urcite pouzitelne. repraky jsou zaklad nehraji nejhur na tu cenu, ale spis bych priplatil a sel do tohodle http://www.radiostar.cz/slick-60.html a ze stejne rady ovaly ty jsem nedavno prodaval Stiflerovi do 306ky. Pokud das tuhle sestavu muzes nechat ty vyskace i kdyz podle me nehraji moc dobre a vyhybku potrebovat nebudes. Jen na to chrasteni pozor jestli spis nechrasti dvere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, ty repra jsem od nikoho neokopcil :D jen sem si rikal, ze by to asi bylo dobre, ze je to firma co se zabiva hudbou, dvere nechrasti, predni hrajou strastne slabe, zkousel jsem to prenastavovat na radiu a nepomohlo to, nejsou to originali, jsou to nejaky noname, a zadni chrasti, jsou to nejake stare blaupunkt, predtim nic nechrastilo nez jsem je tam dal, daval jsem je tam protoze lidi v zadu nic neslyseli. a natahnout nove kabely nebudou treba? jsem rad ze nemusim davat ty vyhybky ubec nevim co to je a kdyz jsem o tom cetl tak me to docela desilo :D jinak 3500 za repra mi prijde docela moc, jine v lepsi cenove relaci by te nenapadli treba tak 2500 - 3000? a 16x24 do plata je to dobry rozmer, nebude to bouchat o ten pech dole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty repra znam protoze delam ve firme co je vozi do CR ne proto ze by jsi je okopcil. Kdyz natahnes lepsi kabelaz tak jenom dobre ale zase na to radio to tak nejak stacit bude jestli chces usetrit tak bych spis koupil levnejsi radio pokud sony tak treba CDX-GT450u je to to stejne jak ta 550ui ale neumi ipod a sviti cervene. Kdyz das ty fli tak nepujdou tolik do basu ale hraji slusne. jestli se dozadu vleze ten oval nevim asi budes muset neco upravit ale za cenu lepsiho zvuku. a ten e-shop je velice slusnej

[upravil dne 26/12/11 21:29 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem myslel, ze si je pouzival nekdy ty tak proto si to napsal :-D, ted si mi nasadil brouka do hlavy, ty repraky jsem našel v datartu předni za 1000 a zadni za 1500 coz by bylo supr, a s tim radiem taky, ubec mi nejde o znacku spis o to, aby to melo usb nebo sd nebo oboje ipod vyhodou, ale tou cervenou barvou, preci jen palubak je takovej do cervena a parrot do modra, abych to tam jak vanocni stromecek ve vnitr, pozitri jedu do Brna, tak dam na tebe a asi ty repra vemu teda nejdriv zmerim jestli se ty zadni vejdou myslim, ze s tema rozmerama tam ted jsou jen sem to plato vyrovnaval aby nebouchaly. a to radio jakou barvu by si mi radil? :-D, parrota mam v levo u sloupku tak je docela daleko od stredoveho panelu ktery je do cervena :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

datart je sice ma na strankach ale myslim ze je od nich uz nekoupis! nemaji je skladem a asi ani mit nebudou muzes ale zkusit. radio bych radil oranzove stejne jak podsviceni ale to v tech levnejsich moc neni. v tehle cene je jedno jestli koupis Pioneer, Alpine, Sony,.... hlavne ne takove ty obchodakove znacky

[upravil dne 26/12/11 22:53 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak repráky v Datartu měli a prodavač řikal, že je to dobrá volba tak doufam, že bude. Teď jen vybrat nejaké dobré rádio jak jsem se tu dočetl tak asi alpine? A ledky se mi vymenovat nechteji takze nejlepé čevené nebo oranžové, jaké by ste radili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlevnejsi ALPINE co je opravdu ALPINE tak je CDE-111 pokud budes chtit neco levnejsiho tak je jedno jestli to bude ALPINE nebo treba SONY protoze ty zakladni CDE-120 jsou akorat obarvene panasonic tim nechci ric ze jsou spatne ale ze zvukove je to asi jak ta Sonka co jsi sem daval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...