Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teče chladič


MAXCZ

Recommended Posts

Dobrý den,

mám dotaz ohledně chladiče. Po zahřátí motoru mně z něj kape voda. V pravo dole. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s přípravky na opravu chladiče. Může to kromě díry v chladiči ucpat i něco dalšího v motoru? Nebo je lepší chladič z auta vymontovat a dát ho spravit?

Nebo nemáte někdo na tip na vymontování chladiče?

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud kape tak bych se nebál použít třeba Wynns na utěsnění, dneska už ty pořipravky jsou o něčem jiném než dříve a fungují tak že zalepí jen tam kde se dostavají na vzduch, uvnitř nic neucpávají.

http://www.ewynns.cz/wynns/eshop/9-1-Aditiva-do-chladiciho-systemu/0/5/26-RADIATOR-STOP-LEAK

Samozřejmě pokud je unik ve větším rozsahu tak vyměna chladiče tě nemine, ale třeba až za pár let

[upravil dne 24/4/11 13:06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

použil jsem loni nějaký americký, stál 125kč, bylo toho asi deci a půl--tekutý,bílá plastová nádobka,i ten přípravek byl bílý-- název si zaboha nevzpomenu:( (kolega ho přines a chtěl ho tam dát)

je pravda,že chladič utěsnil,ale minulý týden teklo znovu, vytáhl jsem chladič a na spodku v té plastové části samý šlem z toho utěsnovače, tak nevím, přitom jsem mu už loni říkal, vyměním radši chladič...

[upravil dne 24/4/11 13:59 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...