Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak vam to jezdi bez váhy vzduchu ?


Shibby480

Recommended Posts

kolega má tento problém, ale na 407 2,0HDi 100kw. So zapojenou váhou vzduchu je auto do slova a do písmena ako hluché, má veľmi slabý výkon, ale ako náhle odpojí váhu tak auto má citeľne väčší výkon. Samozrejme, že mu svieti dia pri odpojenej váhe. Už vymenil aj váhu za inú a bez zmeny, tak isto ani dia nič neodhalila. Káble na váhu má premerané a vyzerá byť všetko OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolega má tento problém, ale na 407 2,0HDi 100kw. So zapojenou váhou vzduchu je auto do slova a do písmena ako hluché, má veľmi slabý výkon, ale ako náhle odpojí váhu tak auto má citeľne väčší výkon. Samozrejme, že mu svieti dia pri odpojenej váhe. Už vymenil aj váhu za inú a bez zmeny, tak isto ani dia nič neodhalila. Káble na váhu má premerané a vyzerá byť všetko OK.

mě pri odpojené váze auto nic nesignalizuje... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajdi si na dia, tam ti poví víc.Váhu si zkus od někoho pujčit a uvidíš.

no dia stoji 1500,- a nejdriv za 14 dní tady v Praze... a za 2200,- mám novou váhu :D .. musím to probrat se znamýma servisákama, zítra tam jedu

[Edited on 28/4/11 09:06 Shibby480]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1500,- za diagnostiku? to bych v zivote nedal...

dia stoji okolo par stovek (na jedne ruce to spocitas...) tu v Praze a domluvit se da skoro na kdykoliv...

Doporucuju cloveka s nickem HonzaZ - ten ti urcite s diagnostikou pomuze...

[upravil dne 28/4/11 15:21 h4wk3y]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavý s jakou pravidelností se tady tohle téma opakuje. Já si vůbec myslím, že je v autě spousta zbytečností, který by se daly odpojit nebo odmontovat.

Některé závěry mi příjdou trošku jako údiv mého kolegy, který po 14 dnech a najetých 1200 km zjistil, že má 607 v nouzáku. Kontrolka neví k čemu je, takže to zjistil až náhodou na dálnici kde se rozhodnul předjíždět a vono to \"nešlo\". Pravda je, že otáčky nepotřebuje, protože od 50 km/hod. už má dávno 6 a drobné cukáníčko dorovnává přes spojku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...