Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zhasinanie kontroliek pri starte


sokitomas

Recommended Posts

ahojte, chystam sa kupit jazdenu 308mu. Bol som uz jednu skusat ale zdala sa mi nejaka podozriva. Okrem inych veci ma zarazili kontrolky. Po otoceni kluca v zapalovani sa sice rozsvietili vsetky dolezite ale namiesto toho aby zhasinali postupne tak zhasli len v dvoch krokoch spolu viacere. Predajca tvrdil ze je to v poriadku ze Pezoty to tak maju. Ale ja som vsade cital ze minimalne kontrolka airbagov by mala zhasinat jednoznacne samostatne, inak to smrdi vystrelenymi bagmi a prepojenim na inu kontrolku. U mna v Oktavii zhasina ABG samostatne uplne posledna. Mozte sa prosim niekto pozriet ako to zhasina vam v 308me? Vdaka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto,myslím tiež že to nebude nejak upravené,ale ono lepsie jak tipovat by bolo idealne to napojit a overit si ci je naozaj setko ok,pri kupe v zmluve pekne vymedzit ze sa nejedna o vozidlo s nejakou zavadou ci uz zjavnou alebo skrytou a v pripade problemov to riesit,príp.si vymáhat náhradu škody.

Ale píšeš že toto nieje jediná podozrivá vec čo si si všimol,mohol si to spísat naraz,porípade ak sa ti to auto nezdá,tak jednoducho nekupovat a vec vyriešená:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj. to auto bolo celkovo podozrive, okrem tych kontroliek, tahalo do strany (vraj podhustena pneu..), na tacho 26tis kilometrov ale pneu zjazdene ako ja pri 77 tis, malo nejaky sajrajt na boku hlavovej opierky a podla cisel malo menene bocne okna vzadu (o tom mi predavajuci vopred nic nepovedal). To auto som nechal tak.

Tie kontrolky ma zaujimaju kvoli buducim obhliadkam. Ci sa tym zaoberat alebo je to naozaj standard u Peugeota.

d.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolky zhasinají postupně, ted nevim jestli ABS po třech sec. a airbag po šesti sec nebo naopak. ale pokud zhasnou stejně tak je něco špatně

Dost často se tím maskuje nepřitomnost airbagů, napoji se kontrolka airbagu na kontrolku ABS a zhasnou obě najednou

[upravil dne 25/4/11 23:09 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...