Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chromove listy kolem oken


Guest hořa

Recommended Posts

cus kluci.Chci se zeptat,kdo z vas ma ty chromove listy kolem oken?Chtel bych si to take nechat udelat.mam cernou barvu a ty listy vypadaj pekne.Muzete mi nekdo zaslat foto,kdo to ma?A popripade,kde to koupit?Diky vsem:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto bolo na stránkach autobazáru má chrómové lišty a volal som majiteľovi a robil si ich sám. Kúpil 1cm ploché široké lišty, pôvodné čierne odmastil a na ne ich prispôsobil a nalepil. Takto z ďaleka to nevyzerá zle kto vie aké to je z blízka. :papa

post-27076-14109616867771_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďalší.
Diky Judes.Tak nevypada to spatne,ale to maly zadni okynko,to uz nevypada moc dobre.Premyslim,ze to udelam jen to zadni a to maly necham bejt.No uvidim,jak to bude vypadat.Jinak jsem si delal tu mrizku,co je nad spz.A vypada to velice pekne.Pristi tyden jdu montovat ten tahokov:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na niektorej Českej stránke som videl aj klasickú lepiacu pásku v chrómovom prevedení (nie lištu) v rôznych šírkach a 10m balení a nebolo to ani drahé len sa mi to nedarí nájsť a zabudol som si to dať do záložiek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...