Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdíl sedaček old-new model a potahy MAD


hugo.v.r.

Recommended Posts

Sháním nějaký zkušenosti s potahama MAD, konkrétně tohle:

kdesi jsem zaslech, že sedačky v old a new modelu nejsou úplně stejný co se týče tvarování a třeba délky sedáku.

1) je to vůbec pravda ?

2)pokud ano, rozlišuje MAD oba modely, nebo šije jeden univerzální ?

Ptal jsem se sice přímo v MADu, ale i přes opakovaný dotaz tuhle otázku vždycky jakoby přejdou a odpoví na všechno ostatní...

Chci si u nich nějaký objednat, ale fotky co mají na webu u 406, mně moc nenadchly, i když jinak všude na MAD prší chvála.

[upravil dne 22/4/11 14:46 hugo.v.r.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídli mi polokožený za cca 8000,- ale nejsou schopni upřesnit, jestli rozměry jsou shodný na old i new model. Proto dělám tenhle průzkum,

protože případná reklamace na Slovensko je na dlouhý lokte a jet tam na montáž mi nepřijde ekonomický...

Mně totiž padlo do oka kdesi napsaný, že old modelu vyčítali krátkej sedák a new model pak chválili za zlepšený sedačky.

Proto si myslím, že to neni shodný (ač třeba mechanicky pasujou). Takže prosím, kdo to ví, ať mi odpoví :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som si od nich objednaval potahy, tak mi na mail poslali fotografie sedaciek do 306 podla ktorych mau spraveny potah, ked som im potvrdil ze to sedi tak mi ich usili...

...co sa tyka kvality spracovania, tak fakt klobuk dole :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih69: těch koženejch sedaček z druhý ruky už jsem viděl hafo a většinou to bylo dost zoufalý.

A navíc já nechci celokůži, chci pod prdelí hadr. Ve vláknu o potazích, tady na fóru, jsou fotky, který se mi líbí, a na tom základě jsem se rozhod pro MAD.

Qcko, Vítek1:

O kvalitě MADu nepochybuju. Jen mám obavy aby to sedělo přesně, a podle fotky se to neodhadne.

Co je tohle: old nebo new ? (omlouvám se majiteli za zčórování fotky)

A pořád nikdo neví, jestli jsou sedačky old/new stejný nebo ne ?

post-21937-14109616897867_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

domena: máš new a sedí to na pohled hezky - kladný zjištění pro mně :papa

Tych opěrek hlav jsem se taky na jejich webu všiml, že jsou takový nijaký. Old model má asi menší, takže by ti to mělo šponovat a nepokrývat celý ???

Anebo se mejlim?

Jinak je vidět že se na MADu něco děje: už z jejich galerie zmizely ty fotky 406-ky, který jsem jim vyčetl, že to podle nich nijak moc nepasuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...