Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

snimac tlaku - dorobenie


dodo407sw

Recommended Posts

máš divné koníčky....už viac by ma len prekvapilo, keby chcel niekto dorobiť FAP...ak myslíš tlak kolies tak okrem ventilkov aj elektronickú jednotku....ale ako je to s kabelážou netuším

[upravil dne 21/4/11 22:19 fifi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)dotaz pro ty, co tu elektroniku přes tlak vzduchu v pneu mají--není jednodušší zajet co cca 3 týdny k pumpě a ručně nafoukat? neptám se jízlivě, moc o tom systému nevím,předpokládám jen že mě to upozorní,abych šel foukat (že je malý tlak), dík:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre niekoho zbytocnost, pre ineho dobra pomocka...

len tak mimochodom, nehlasi, ze mas ist fukat, ale ze ti poklesol tlak a pripadne aj ze mas defekt...

ono ani jazda z podhustenym kolesom nie je prave to orechove... poziera ti xextaciky z penazenky - guma sa viacej opotrebovava...

meria to aj teplotu pneu a myslim, ze to zistis skor so snimacom, ze nieco nie je v poriadku...

predpokladam, ze kazdy pozna povinnosti vodica pred jazdou a skontroluje si auto komplet :myslim

ale prehrievanie niektoreho kolesa sa prejavi pocas jazdy a pokial ides na dlhsiu trasu, moze to byt problem...

ale kazdy ma ine skusenosti a aj iny nazor na snimace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebolo to nic namierene proti tebe. urcite mas vacsie skusenosti ako ja...

ano, mas pravdu, ten pokles nehlasi hned ale az klesne asi pod 2 (vcera sme to skusali na pocitaci) ale na gume to nebolo volnym okom az tak zretelne ked mam vpredu 2,6 a v zadu 2,4

teplotu som videl na PC a mechanik vravel, ze mi to aktivoval aj vo vozidle (len neviem, ci to ukaze presnu teplotu alebo zahlasi vystrahu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taký dijem, že to upozorňuje nielen na malý tlak, ale že to hlavne porovnáva tlaky oboch kolies na jednej náprave kvôli esp....minulý rok, keď mi menili nové gumy, blbo nafúkali a hlásilo malý tlak Ľ pred kolesa, došiel som na pumpu, a pravé malo 2,6 a ľavé 2.4...a bol problém...zrovnal som tlaky a bolo OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebolo to nic namierene proti tebe. urcite mas vacsie skusenosti ako ja...

ano, mas pravdu, ten pokles nehlasi hned ale az klesne asi pod 2 (vcera sme to skusali na pocitaci) ale na gume to nebolo volnym okom az tak zretelne ked mam vpredu 2,6 a v zadu 2,4

teplotu som videl na PC a mechanik vravel, ze mi to aktivoval aj vo vozidle (len neviem, ci to ukaze presnu teplotu alebo zahlasi vystrahu)

Ak sa nemýlim tak v niektorom vlákne písal Přema že ten tlak sa dá nastaviť, pri akom poklese to má hlásiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...