Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

307cc ala m3t4L_m4n


m3t4L_m4n

Recommended Posts

Tak som sa konečne rozhodol založiť si vlákno o svojom Peugeotíku a trošku som ho aj pofotil tak snáď sa vám bude páčiť tak ako mne :)

Je 2.0 16V so 100kw podľa techničáku. Keď sa podarí tak motor trošku poladím a skočím na brzdu kde mi povedia presný výkon môjho tátoša.

Veci ktoré na aute chystám porobiť

-brzdy Brembo s Peugeot 406 coupe s 305mm EBC kotúčmi aj s dostičkami EBC (váham či zobrať green alebo red stuff :myslim )

-kolesá, definitívne som sa rozhodol pre OZ Ultralegerra 17x7. Zvažoval som aj 18tky ale príde mi to zbytočne veľké a auto by vyzeralo skor ako koza :D .. Momentálne jazdím 17x6,5 Cotya disky na pneu 205/50 Continental SportContact 3 :super

-výfukový systém si chcem dať spraviť na mieru u firmy A-Ma exhausts keďže som o nich veľa počul a len v dobrom :super

-vzduchový filter, samozrejme až keď bude výfukový systém inak to nemá absolutne žiadny význam :D

Takže toto všetko snáď ešte stihnem tento roko porobiť takže mám čo robiť :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak som sa prave vratil z Peugeotu o 170 eur lahsi. A to som bol len na cistenie a doplnenie klimi + som si objednal dve krytky na volant :o .. Stravil som tam dve hodiny tak dufam, ze to aspon spravili poriadne :roll

Trapi ma vsak ze stale castejsie mi vypisuje ASR/ESP not functioning .. Po vypnuti a zapnuti motora kontrolka ESP zmizne :myslim Co to moze byt? Vadne cidlo alebo nieco ine? Stava sa mi to za sucha aj za mokra.. Dokopy sa mi to stalo za 2 mesiace asi 5 krat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...