Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Tyčky stabilizátoru

James306

Recommended Posts

Zdravím:), jsem tu s dalším dotazem. Delší dobu slyším od přední nápravy nějaké klepání když jedu i přes menší nerovnost... Tak jsem vylezl z auta a zkusil jsem zahýbat tyčkami stabilizátoru a zjistil jsem, že když je uchopím do ruky a zkoušel s nimi otáčet, tak s nimi otáčet jde :myslim To přeci není normální ??? Otáčím takhle s oběma a ikdyž je auto na zemi ... Může být klepání od toho že ??? Díky opět za rady ;) Jo a ty kosti mám původní - plastové :)

ideální je sloupový zvedák, nebo jáma a nějakou kovovou tyčkou zapáčit o stabilizátor a hned víš, zda je tyčka stabilizátoru v kloubech volná

jde to i na zemi--shodit kolo a zapáčit-- POZOR!! auto řádně podložit!!

Nechcel som kvoli tomu zakladat nove vlakno, len sa podelim o moju skusenost konkretne s ulozenim stabilizatora, menil som ich aj s tyckami minule leto(vlastne komplet repas prednaj napravy) a stale bol pocut buchot, zvaloval som to na tlmice, pripadne ulozenia, ale zhorsovalo sa to na vodicovej strane. Nakoniec som skusil vymenit to ulozenie za stare, a voala...zacala sa ozyvat druha strana, ale slabsie, tak vymenim aj tu. Nove boli sasic, stare boge, mozno bol zly material, seria, neviem, ale stare su tiche a nove stoja za prd(podotykam ze priemer tyce mi sedel, taky hnup niesom:D)

• 2 weeks later...
Nechcel som kvoli tomu zakladat nove vlakno, len sa podelim o moju skusenost konkretne s ulozenim stabilizatora, menil som ich aj s tyckami minule leto(vlastne komplet repas prednaj napravy) a stale bol pocut buchot, zvaloval som to na tlmice, pripadne ulozenia, ale zhorsovalo sa to na vodicovej strane. Nakoniec som skusil vymenit to ulozenie za stare, a voala...zacala sa ozyvat druha strana, ale slabsie, tak vymenim aj tu. Nove boli sasic, stare boge, mozno bol zly material, seria, neviem, ale stare su tiche a nove stoja za prd(podotykam ze priemer tyce mi sedel, taky hnup niesom:D)

s tím jsem se ještě nesetkal, aby nová pouzdra byla horší, než stará:(, nové pouzdro je totiž poměrně měkké, zatímco staré je tvrdé jak kov...