Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reklamace videokamery?


Charlie 1

Recommended Posts

Měl bych takový dotaz,u kamery se mi vyklal kloub co drží LCD. kameru jsem dal na záruční opravu,kloubek vyměníli a dnes končila záruka,a já jsem doma zjistil, když jsem tam dal baterii že nejde vůbec LCD.Hledáček jde všechno OK ,ale LCD nic?Předtím LCD normálně chodil....Je nějaká záruka na opravu?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panasonic a bylo to opravovaný v autorizáku v Opavě http://www.panasonic-sindler.cz/ podepisoval jsem jen že je ten kloubek OK. datum,kdy to bylo hotový 21.3.2011,ale byl jsem pro to až dnes protože do HK nejezdím často.Takže záruka by měla být o měsíc prodloužena?

[upravil dne 20/4/11 20:34 Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale mám jen papír že to tam bylo přijatý 18.3.2011 ,ale papír kdy jsem to přebíral zůstal v servise,ja kokot ho tam nechal,nebo jsem si ho tam nenechal okopírovat abych měl kopii,ale našel jsem tohle.... http://sbirkazakonu.info/obcansky-zakonik/je-li-vec-opravena-nebo-upravena-vadne-ma-obje.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to mohlo jít odzkoušet když tam nebyla baterka?????to má oporu v jakém zákoně???že ti musí umožnit to odzkoušet??

no jsem kokot,měl jsem tam pro to jet hned a nebyl by problém....nebo to tam nedávat vůbec když to chodilo ,ale kloubek displeye byl kaput....no uvidíme jak se k tomu vyjádří autorizovaný servis??kdyžtak to zkusím vyřešit přes Panasonic ČR....ale tam jím to bude asi jedno....

:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam pokud se dobře pamatuji slovo \"umožnit\". V praxi to vypadá tak, že je někde stolek, zásuvka... , ale celá řada obchodníků ( typicky při prodeji ) říká: \" vemte si to domů, vyzkoušejte a pak Vám potvrdíme záručák. To je vlastně obezlička jak to obejít. Slušný obchodník, i když máš podepsáno se ti bude snažit pomoct. Řešením je i kontaktování českého zastoupení.

Jinak abys byl v klidu já řešil podobný problém - převzal jsem TV, a doma zjistil, že mi vyměnili nový ovladač za popraskaný, odřený... zjistil jsem to doma a ihned volal. Moje chyba, ale nakonec jsem se domluvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...