Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 2.0 HDI nejde nastartovat


Pavel-306

Recommended Posts

Zdravim všechny. celá věc se má tak že jsem celou zimu nejezdil a dnes jsem to byl project a domu jsem jel na laně :-( nafta je tam nová ale myslim si jestli to neni zavzdušněný protože jsem dával i neftovej filtr. Bylo to jako kdyby docházela nafta.špatný hod motoru a pak konec a už jsem to nenastartoval. Můžete nikdo poradit jak se to odvzdušnuje? Nebo jiné rady. zatím moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli byl filtr plný a čerpadlo v nádrži ti jede, zkus poklepat násadou šroubováku po víku paliv. filtru--je v něm ventil, který přepouští přebytečnou naftu do nádrže, někdy to tam blbne

když to taky nepomůže, pak už jen elektrika--pravděpodobně ventil DRV na vysokotlakém čerpadle...,ale to už je na diagnostiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží čím myslí moc dlouho ... u mě běží tak 10 sekund ... řekl bych, že to odpovídá délce svícení kontrolky motoru. Vycházím ze zimního startování, kde ve velkých mrazech mi kontrolka žhavení zhasla až po vypnutí čerpadla.

ale zajímá mě, kde bude chyba ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak diagnostika ukázala chybu egr ventilu,tlaku paliva,rídící jednotky a snímače plynu. ale to všechno jsem měl odpojený když jsem hledal závadu. Při točení startérem jsou střiky na nule tak bud jsou v pr.a nebo řídící jednotka. Když to ale všechno vymazal tak už to nehlásilo chybu žádnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...