Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehoda a borec ujel !! video


pp205

Recommended Posts

OK406: Alespoň si oprav ten zákon. Předpokládám, že jsi myslel zákon o provozu na pozemních komunikacích, který má číslo 361/2000 Sb., nikoliv 2008. :papa

Jinak můj názor je takový, že člověk jedná v tu chvíli, když uvidí takovouhle situaci pudově - někdo \"zaleze do ulity\" a dělá, že nic neviděl, a jede dál. Druhá skupina jsou ti, kteří jednají. K těm bude patřit i pp205. Člověk v takovou chvíli nemá příliš času na přemýšlení, co a jak provede. PP to udělal, řekl bych, správně a jak tu píšou ostatní: po bitvě je každý generál a vždycky se s odstupem času a z pohodlí křesla u počítače vymýšlejí lepší varianty chování a vymýšlí se, co kdyby se stalo to či ono, tak potom....... Myslím si, že není třeba do toho rejpat a pitvat, nejsme tady od toho, abysme jednání PPčka soudili nebo hledali chyby. Buďme rádi, že se najde ještě někdo, kdo \"nezaleze do ulity\" a nebojí se něco udělat, když vidí, co se okolo děje. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, čítam si to tu aj ja od začiatku, a fakt super, môj obdiv, a čím viac takýchto ludí, nielen za volantom ...

A vas ostatnych, nechapem ... No comment

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné téma, zase bude hodně emocí.... Tak já to rozhrábnu :D, Stalo se mi něco podobného rozdíl je v tom, že jsem při úhybném manévru vyletěl ze silnice. Naštěstí byla zima a ta hluboká škarpa byla zavátá sněhem a mně se jako zázrakem nic nestalo ( ani škrábeneček jen motor byl po okraj zaplněný sněhem ).

Nicméně stejně to nechápu. Ten člověk udělal jednoznačně chybu o tom není spor a dokonce pak jel dál aniž by třeba zastavil a počkal až se otočí postižené auto... Ale mám takový pocit, že řešení způsobem... rozjedu se víc než je povoleno, předjíždím na plné čáře, zablokuju a pak ještě někoho ohrožuju. Proč to všechno když byl záznam? Myslím, že od posouzení jsou tu jiné instituce.

No a teď zpátky ke mně. Byl bych moc rád kdyby někdo zjistil co to bylo za auto nebo měl dokonce videozáznam. Ale rozhodně bych nechtěl aby za ním vyrazil, porušil pár předpisů a možná způsobil opravdovou nehodu při zablokování ...

Co bude příště? Když se nepodaří ho předhonit tak se ničema rozstřílí? Řeknu Vám jak situaci vyřešila jedna blondýna ( bývalá kolegyně ) ... když se jí tohle stalo ( otřel se o ní při předjíždění ) jela před ním, a přitom vytočila 158. Po 10-ti km už čekala nejbližší hlídka u cesty a stopla ho. Byl to řidič z povolání, naměřili mu tuším 1,7 promile a soud dopadl jak měl...

[upravil dne 23/4/11 17:08 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné téma, zase bude hodně emocí.... Tak já to rozhrábnu :D, Stalo se mi něco podobného rozdíl je v tom, že jsem při úhybném manévru vyletěl ze silnice. Naštěstí byla zima a ta hluboká škarpa byla zavátá sněhem a mně se jako zázrakem nic nestalo ( ani škrábeneček jen motor byl po okraj zaplněný sněhem ).

Nicméně stejně to nechápu. Ten člověk udělal jednoznačně chybu o tom není spor a dokonce pak jel dál aniž by třeba zastavil a počkal až se otočí postižené auto... Ale mám takový pocit, že řešení způsobem... rozjedu se víc než je povoleno, předjíždím na plné čáře, zablokuju a pak ještě někoho ohrožuju. Proč to všechno když byl záznam? Myslím, že od posouzení jsou tu jiné instituce.

No a teď zpátky ke mně. Byl bych moc rád kdyby někdo zjistil co to bylo za auto nebo měl dokonce videozáznam. Ale rozhodně bych nechtěl aby za ním vyrazil, porušil pár předpisů a možná způsobil opravdovou nehodu při zablokování ...

Co bude příště? Když se nepodaří ho předhonit tak se ničema rozstřílí? Řeknu Vám jak situaci vyřešila jedna blondýna ( bývalá kolegyně ) ... když se jí tohle stalo ( otřel se o ní při předjíždění ) jela před ním, a přitom vytočila 158. Po 10-ti km už čekala nejbližší hlídka u cesty a stopla ho. Byl to řidič z povolání, naměřili mu tuším 1,7 promile a soud dopadl jak měl...

[upravil dne 23/4/11 17:08 koblih69]

ty asi neznas osobu blizkou ze ? vsad se ze by to ridila ona ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak tak ...

Predaš zaznam, oni skontaktuju majitela, majitel povie ze to nesoferoval on, osoba blizka, a potom ? Potom nič ...

A zrazu všetci riešia dopravné predpisy :D To ma baví najviac

1. Že zrýchlil ? A ? Stavím sa, že 98 percent ľudí, čo tu sú, nejazdí výhradne len predpísanou rýchlosťou ... Raz za čas, alebo pravidelne, alebo raz za mesic, je nekde prekročí ... To je v poriadku, ale tu každý bude tvrdiť, aké to je nezodpovedné ,že to urobil pp205

2. Cez plnä čiaru prechádzal keď nič oproti neišlo, ale zase sa budú všetci dušovať, aké to bolo nebezpečné.

3. Zastavil v obci, s polkou auta mimo cesty ... Neverím, že pre niekoho kto ide v obci predpísanou rýchlosťou toto nejako ohrozí ...

Ale toto je klasická povaha ... Do ničoho sa nestarať ... Keď to takto pôjde dalej, tak si pôjdem za bieleho dňa pre nejaky super hyper market, a keď bude okolo plno ludí, rozmlátim sklo na nejakem aute, zacne houkat alarm, a ja si v klidu vytahne treba radio ... A ludi to nebude zaujimat, ved nebudu predsa sami seba ohrozovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubko::potlesk:potlesk napsal si to přesně........

Prostě , Vašek udělal dobře......a přestaňte se tu ohánět § a porušením pravidel silničního provozu......kdyby tohle někdo udělal vám tak by jste se modlili aby se takový nějaký Vašek objevil.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta diskuze k tomu všemu patří. Ono by se vam taky nelibilo kdyby se za nějakou dobu začalo stávat ža lidi pod vidinou že pachají dobrý skutek brali spravedlnost do vlastních rukou. Diskuze je dobrá věc, i např. probiraní těch paragrafů, nebyl by první kdy by se za podobný čin dostal do problémů, ted neříkám že udělal špatně, souhlasím s tím co udělal a že by lidi měli trochu víc přemýšlet nad svoji lhostejností, jenže ta je daná systemem, právě proto jsou lhostejní, protože se bojí že obviněni budou nakonec oni. Doba kdy budeme moci beztrestně chránit sebe, svuj majetek a připadně majetek druhých je nejspíše v nedohlednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...