Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehoda a borec ujel !! video


pp205

Recommended Posts

pp205:

Dobrá práce.:potlesk

Minulou zimu mi dodávka jedoucí proti ustřelila zrcátko. Shrnutý sníh zasahoval do úzké silnice.

Chlápek vůbec nezastavil. Na chalupě jsem měl náhradní, ale cesta tam byla dost nepříjemná. (Škoda Forman tátovo druhé auto, tak to moc nebolelo a hlavně spoustý dílů ve stodole:) )

[upravil dne 21/4/11 16:44 Lví-ček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak dlouho vám to ještě vydrží se přesvědčovat kdo umí líp hledat na google..

jinak PP taky musím pochválit :)

Google?? Já to potřebuju k práci a Scratch taky, takže to musime mít v hlavě. Ty odkazy jsou jen přesné znění v zakoně

honime lupice s notebookem a wifinou v ruce, asi.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by museli přijet kolegové z N. Paky, nám už Ústí nepřísluší, takže by to stejně nedopadlo. ;) Navíc o víkendu mám jen denní šichtu v neděli, ale na pondělí bych se u vás možná mohl otočit, pokud na chaloupce ještě budete... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem se nedočetl, co bylo příčinou, že řidič vjel do protisměru. Pokud by to bylo např. ze zdravotních důvodů a nebo co by si pp205 dělal, kdyby ti najel při zastavování do zadní části tvého vozidla?? Byl by si na vině, jelikož by si vzal dobrého právníka on by ho z toho ,,vysekal\". Nebo by nezastavil, jelikož by se domníval, že to může být nějaká bynda, co zastavuje řidiče. Jinak výčet právních podkladů tu bylo dost, ale stačilo bohatě dodat videozáznam a neriskovat + neporušovat několik §§ zák. č. 361/2000 Sb. . Společenské riziko bylo minimální. Co se týká použítí zbraně, tak to bych ani nezmiňoval !!! Tam nebyl sebemenší důvod jej použít! Takže, jaký byl důvod řidiče, že jel tak jak jel??? Byl to důvod zdravotní, alkohol, návyková látka, provozem ???

[upravil dne 23/4/11 22:30 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To OK - napadlo mě že by zastavení vozidla provedl právě za účelem zkontrolování zdravotního stavu řidiče. Mohl mít podezření že řidič upadl např. do bezvědomí nebo třeba se mu projevuje infarkt. Ani on nevěděl co tomu člověku je. Takže to zastavení docela schvaluju - ono málokdo jen tak přejede do protisměru a odrazí se o auto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...